7 בניינים בני 6 קומות ו-2 בניינים בני 10 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 4 ,5, דירות גן, צמודי קרקע וכן דופלקסים ופנטהאוזים. כבר בימים הראשונים, מאז תחילת שיווק השלב החדש, נרשמה בו התעניינות רבה. הפרויקט, שיכלול 610 יחידות דיור בסך הכל, עתיד להתחיל להתאכלס בעוד כשנה.

במקביל, פתחה החברה בפרויקט 3 דירות לדוגמה בדגמים שונים. זאת כדי להמחיש את חוויית המגורים, תוך התרשמות מאיכויות הבניה. ניתן לבקר בדגם של בית צמוד קרקע דו- משפחתי בן 6 חדרים וב- 2 דירות בנות 5 חדרים. צמוד הקרקע עוצב בסגנון רומנטי אינטימי באווירה חמה ושקטה, דירת 5 חדרים אחת עוצבה בסגנון יוקרתי מודרני על טהרת תאורת הלד, עם חדרים מותאמים לכל גיל ודירה אחרונה עוצבה בקו צעיר ומודרני. כל הדירות עוצבו על ידי מעצבת פנים דפנה עברי.
אדריכלית הפרויקט היא דינה אמר.

מהחברה נמסר כי מחירו של בית צמוד קרקע דו קומתי, בשטח של כ- 150 מ"ר על מגרש של כ-200 מ"ר, הוא החל מ- 1.63 מיליון שקל. מחיר דירת 5 חדרים בקומה 2 מתוך 6, בשטח כ-124מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח כ-16מ"ר הוא החל מ-1.3 מיליון שקל ומחיר דירה בת 4 חדרים, בקומה 6 מתוך 10, בשטח כ-102 מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח כ-13 מ"ר הוא החל מ-1.04 מיליון שקל.

עוד נמסר מהחברה כי הפרויקט נבנה במפרט עשיר והוא יכלול פרקט בסוויטת הורים, תריסים חשמליים, כיורי מטבח שטוחים, אסלות תלויות, ארונית בחדר רחצה ועוד.

גבעת אלונים ממוקמת מצפון לשכונת גבעת טל, מצפון-מערב למחלף סומך וכ-10 דקות נסיעה מהקריון. השכונה תיהנה מנגישות גבוהה לצירי תנועה, בדגש על יציאה נוחה לכביש 6 וכן מקו רכבת שעתיד לעבור בסמוך לשכונה. השכונה תוכננה מתוך תפיסה מודרנית של התחשבות בסביבה הירוקה המקיפה אותה. צפיפות הבניה בשכונה נמוכה וחלק ניכר ממנה הם צמודי קרקע ובתים בבניה נמוכה.

לדברי שרה אילין, מנהלת השיווק בחברת שרביב "אני מאמינה כי אין תחליף לדירה לדוגמה, מבחינת אמצעי ההמחשה לרוכשים הפוטנציאליים מחד וככלי עזר למכירה מאידך. הדירה מציגה לרוכשים, בין היתר, את המפרט הטכני וממחישה חוויית מגורים אמיתית בדירה מעוצבת עם נוף כפרי".

{loadposition google02}