מעבר למחיר, ישנם קריטריונים נוספים שחשובים בתהליך חיפוש אחר פתרון מגורים. איכות חיים הוא קריטריון חשוב לא פחות מקריטריון המחיר ומהווה שיקול מכריע למחפשים פתרונות מגורים במיוחד למשפחות. אנשים מעוניינים בסביבה שתאפשר להם להעניק למשפחה שלהם את התנאים הטובים ביותר. פחות זיהום אוויר, פחות פשע, פחות לחץ ויותר טבע, נעם וביטחון לבני המשפחה.

תחזוקה גם היא פרמטר חשוב בהחלטה כאשר מדברים על בחירת בית מגורים. מעבר למחירי הדירות יש מקום להתייחס גם למחירי התחזוקה של הנכס, אלה יהוו חלק מכובד מההוצאות השוטפות ויכולים להגיע לסכומים לא מבוטלים. גם כאשר בודקים נכסים להשקעה ולא בהכרח נכסים למגורים זה נתון שכדאי לתת עליו את הדעת וזאת מאחר והוא ישפיע על אטרקטיביות וביקוש לנכס בעתיד.

נדלן הוא שוק דינאמי והוא נמצא כל הזמן בתהליך של שינוי וצמיחה, נכון להיום ההשקעה בנדל"ן היא בטוחה יחסית וזאת בזכות עליית הערך שמתרחשת כל הזמן ונראה שרק תמשיך לצמוח, אבל גם בשוק כזה צריך לדעת מתי להשקיע ואיפה.

חדשות נדלן יספקו את מקורות המידע החשובים והנדרשים לטובת קבלת החלטות בדבר השקעה בנדלן, בין אם אתם רוכשים בית למגורים ובין אם מדובר על נכס להשקעה.

בנייה ירוקה
אחת הצעקות האחרונות בעולם הנדלן ובמציאות שלנו באופן כללי היא מיקסום התהליכים הידידותיים לסביבה שנעשים בשלב הייצור, תוך התאמה לשימוש ידידותי לסביבה גם בעתיד. במיוחד בתחום הנדלן, ניתן לראות באחרונה כי מתחילים לקום פרוייקטים רבים המושתתים על עקרונות הבניה הירוקה. הפרוייקטים הללו הם הדבר הכי חם שיש כיום בשוק הנדלן ובעזרת חדשות נדלן ניתן יהיה לקבל את כל המידע אודות המיקום, העלויות והיתרונות המובהקים של פרוייקטים מסוג זה.

פרוייקטים ירוקים הם הזדמנות נהדרת לרווח וחסכון עתידי וזאת מכמה סיבות. אחד היתרונות הבולטים שבבניה ירוקה טמון בעובדה שהם ידידותיים למשתמש כפי שהם ידידותיים לסביבה, מה שאומר שעלויות תחזוקת הנכס נמוכות באופן יחסי לנכסים הרגילים. הבניה הירוקה עושה שימוש בפלטפורמות אלטרנטיביים במיוחד בכל מה שקשור בניצול אנרגיה ומחזור חומרים מה שמאפשר להוזיל את עלויות השימוש בנכס במיוחד בצריכת החשמל- רכיז בלתי מבוטל מהוצאות התחזוקה השוטפות.

פרוייקטים כאלה נבנים במקומות אסטרטגיים המאפשרים להרוויח איכות חיים גבוהה באיזורים שהינם קרובים דיים למרכז, אך רחוקים מספיק מהרעש וזיהום האוויר.

איכות הבניה בפרוייקטים מסוג זה היא מאד גבוהה מה שאומר שבעת הרכישה תוכלו להנות מסטנדרט גבוה במחיר הגיוני. כמובן שגודל ומבנה הדירות עומדים בהתאם לדרישות השוק וניתן למצוא מבחר עשיר של נכסים בגדלים שונים.

{loadposition google02}