החברה זכתה במכרז של מנהל מקרקעי ישראל ותיבנה 23 יחידות דיור מתוכן 12 דירות גן ו- 11 דירות גג על שטח של כ- 3.5 דונם. ההצעה עמדה על כ- 14 מיליון שקל המהווים כ- כ- 600,000 שקל ליחידת דיור, ללא היטלי הפיתוח.

מהחברה נמסר כי, ישווקו דירות גן בנות 5 חדרים בשטח של כ- 125 מ"ר בנוי עם גינה בשטח של כ- 150 מ"ר במחיר התחלתי של החל מ- 2.6 מיליון שקל. כן, ימכרו דירות גג בנות 5 חדרים בשטח של 140 מ"ר בנוי עם גג בשטח של כ- 150 מ"ר החל מ- 2.8 מיליון שקל. בניית הפרויקט תחל בעוד כ- 10 חודשים.

לדברי אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברת צרפתי שמעון, "אנו נמצאים בשלבי סיום השיווק של פרויקט צרפתי בשמורה, בשכונת הארגמן ואנו שמחים להמשיך לבנות בנס ציונה. אין ספק כי בניה נמוכה הינה מצרך מבוקש בשל מחסור בקרקעות עם תב"ע המאפשרת זאת ולכן אני מאמין כי לפרויקט יהיו ביקושים ערים בקרב תושבי העיר ותושבים מחוצה לה. כל מי שחולם על בית עם גינה ולא יכול להרשות לעצמו וילה פרטית ימצא פתרון נוח בפרויקט".

הביקושים לדירות במבנים נמוכים המשלבים דירות גן וגג צוברים תאוצה. כך למשל, בימים אלה סיימה החברה למכור בתוך 10 ימים בלבד את פרויקט מדורגי צרפתי באשדוד, בהיקף של כ-55 מיליון שקל. הפרויקט כולל 24 מדורגים בני 3 קומות בלבד ב- 4 מבנים מדורגים, ממוקם ברובע ט"ז באשדוד, תוכנן כך שבכל בניין יש כ- 3 קומות עם 6 דירות מקסימום ולכל יחידה פרטיות מרבית. בדירות הגן והגג בריכות שחיה פרטיות.

בין הדירות שנמכרו: דירת גן עם בריכת שחיה פרטית בשטח של 160 מ"ר וגינה בשטח של 180 מ"ר נמכרה ב- 2.4 מיליון שקל. דירת 5 חדרים בשטח 160 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח 24 מ"ר נמכרה ב- 1.9 מיליון ₪. המדורגים תוכננו על יד אדריכל גיורא שפיר, כמבנים נמוכים תוך מתן דגש לפרטיות מרבית בכל הדירות. הפרויקט צפוי להתאכלס בעוד כשנתיים.