כ- 200 מתושבי העיר ובני משפחותיהם הוגרלו למבצע והגיעו ביום שישי האחרון לכנס המכירות של שכונת המגורים "תדהר על הפארק" אשר התקיים במרכז המבקרים של הפרויקט. במסגרת המבצע נמכרו תוך פחות משעה וחצי שני הבניינים האחרונים בפרוייקט, ועוד מספר דירות שנוספו למבצע. סה"כ נמכרו 55 דירות .

צבי גוב-ארי, ראש העיר אמר כי "יבנה מהווה מוקד משיכה לצעירים ורושמת הישגים בכל תחומי החיים. הפרויקט הזה מהווה בעבורי יישום והגשמה של אחד היעדים שהצבתי לעצמי והוא להחזיר את צעירי יבנה אל העיר. זהו אחד הפרויקטים היפים והאיכותיים הנבנים כיום בעיר- תוצאה של מאמץ ממושך וכחלק מתכנית לטובת הזוגות הצעירים. בעבורם זוהי הזדמנות אטרקטיבית וכלכלית להבטיח את עתידם בעיר". גוב-ארי הוסיף כי "במאמץ משותף ועם הרבה רצון טוב של חברת 'תדהר' הצלחנו להגיע לסיכום על הקצאת 61 יחידות דיור לרווחת הזוגות הצעירים ותושבי יבנה בלבד. תהליך אישור התכניות נעשה בצורה יעילה ומהירה והקריטריונים אושרו במועצת העיר. מדובר בפרויקט מיוחד במינו ובשם תושבי העיר אני מבקש להודות לחברת תדהר על שיתוף הפעולה".

דליה מנדלמן זוננפלד, מנכ"ל חטיבת היזמות של תדהר ציינה כי "נרשמו ביקושים מאוד גדולים שהתבטאו בהרשמה מאסיבית לכנס. כמעט כל הדירות שהוקצו למבצע המכירות נמכרו תוך זמן קצר."העניין הרב שעורר מבצע המכירות בקרב צעירי יבנה, הינה שילוב בין איכות השכונה "תדהר על הפארק", יתרונותיה של העיר יבנה הנמצאת כיום בשיא פריחתה הנדל"נית , והאטרקטיביות במחיר המיוחדת לצעירי העיר ".

תמהיל הדירות שנמכרו במסגרת מבצע המכירה
שני הבניינים שהוצעו למכירה ברובע הפארק, בני 6 ו- 7 קומות. רובע הפארק מכיל מעל 17,000 מ"ק של כרי דשא נרחבים, צמחייה עשירה, מתקני שעשועים וכושר ושבילי הליכה ורכיבה שמקשרים את השכונה לשאר חלקי העיר.

תמהיל הדירות שנמכר במסגרת המבצע דירות 4 ,ו- 5 חדרים בהתאמה למשפחות צעירות

דירת 4 חדרים, בשטח של 101 מ"ר ומרפסת בשטח של 13 מ"ר נמכרה במחיר החל מ – 1,080,000 שקל.

דירת 5 חדרים, בשטח של 120 מ"ר ומרפסת בשטח של 14 מ"ר נמכרה במחיר החל מ – 1,235,000 שקל.

מועד המסירות המתוכנן של הדירות הנ"ל הוא בעוד כשנתיים.

{loadposition google02}