במקביל, פותחת החברה לשיווק שני שלבים נוספים בפרויקט – שלב ב' הכולל קוטג'ים בני 5 חדרים, שיתאכלסו בעוד כשנה, ושלב ג' הכולל דירות גן בנות 4 חדרים, המיועדות לאכלוס בעוד כ-15 חודשים. בנוסף, מוצעים למכירה בפרויקט גם דופלקסים גן בני 5 חדרים וקוטג'ים בני 5 חדרים עם גינות גדולות, שיתאכלסו בעוד כחצי שנה.

פרויקט וילה יורו כולל שני מתחמים: מתחם בן 48 קוטג'ים בודדים ודו-משפחתיים ומתחם הכולל 48 דירות גן ודופלקסים. הפרויקט, שתוכנן בידי משרד האדריכלים אילן לוי, נבנה על פני שטח של כ-19 אלף מ"ר, ומתוכם כ-15 אלף מ"ר שטח בנוי. במסגרת פיתוח הפרויקט, תתכנן ותבצע החברה גם שטח ציבורי פתוח (שצ"פ) בשטח כ-4,000 מ"ר, שיכלול מתקני משחקים לילדים, ספסלי גינה לרווחת הדיירים ועוד. בנוסף, תבנה החברה מרכז מסחרי צמוד לפרויקט.

לדברי שמחוני חדד, מנכ"ל חברת יורו ישראל "הרוכשים קיבלו את דירותיהם כשנה לאחר שרכשו אותן. היה חשוב לנו להתאמץ ולהשתדל למסור את הדירות מוקדם ככל האפשר, מכיוון שאנו ערים לביקושים הרבים הקיימים היום במודיעין. בשל כך, גם הקדמנו את מועדי תחילת השיווק של השלבים הבאים בפרויקט. אין ספק כי מודיעין מהווה מוקד משיכה לא רק לזוגות צעירים, אלא גם למשפרי הדיור שמוכרים את דירותיהם הישנות לזוגות צעירים ורוכשים קוטג'ים ודירות גדולות בשכונת מוריה היוקרתית".