פרויקט 2B יכלול 2 מגדלים, בני 21 קומות כל אחד, 80 יח"ד בכל מגדל. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות 3, 4 ו- חדרים כמו כן, הפרויקט כולל דירות מיוחדות: מיני פנטהאוזים, בני 4 חדרים, בשטח של כ- 102 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ- 25 מ"ר; מיני-פנטהאוזים בני 5 חדרים של כ- 125 מ"ר, עם מרפסת בשטח של 25 מ"ר, במחיר של החל מ- 1.65 מיליון שקל ; פנטהאוזים, בני 5 חדרים, בשטח של כ- 155 מ"ר, עם מרפסות בשטח של החל מ- 50 מ"ר, במחיר של כ- 2.7 מיליון שקל. מהחברה נמסר כי לאחרונה התקבלו היתרי בנייה ובניית הפרויקט החלה.

פרויקט 2B נבנה בסטנדרט יוקרתי, וכולל, בין היתר, לובי עם חלל תקרה גבוה ויוקרתי, מועדון דיירים, מחסן דירתי ועוד. הפרויקט נבנה בקצה השדרה המרכזית, קרוב לפארק ירוק ורחב ידיים. קבוצת יצחקי תקים בסמוך לפרויקט את הקניון הראשון בבאר יעקב. שכונת השדרה המרכזית כוללת בעיקר אוכלוסיה צעירה, היא מאופיינת בבנייה של רבי קומות המשולבים בפארקים ירוקים ומטופחים. בשכונה גני ילדים ובית ספר וכן כל השירותים הקהילתיים כמו קופת חולים, רשתות מזון ועוד. השכונה נהנית מנגישות גבוהה וסמוכה ליציאה לכביש 431.

לדברי רוני טננבאום, סמנכ"לית שיווק בקבוצת יצחקי: "באר יעקב הוא יישוב בצמיחה מואצת ומושך היום ביקושים רבים, הן של משפחות המשפרות דיור בתוך היישוב והן מהערים הסמוכות – ראשון לציון, נס ציונה, רחובות וכדומה. המחירים בבאר יעקב אטרקטיביים יותר מאשר בראשון לציון ובנס ציונה הסמוכות, שדירות דומות בשטחן עולות בכ- 400 אלף ש"ח יותר . פרויקט 2B ייחודי בכך שהוא בין הפרויקטים האחרונים שנבנים בשכונת פארק המושבה, הקרובה לכל השירותים הנדרשים למשפחה, כמו פארק, בית ספר, גני ילדים, מעונות יום וקניון שכונתי, וכן קרובה ביותר ליציאה לכביש 431 ולתחנת הרכבת של באר יעקב ובכך יוצרת קרבה וגישה מהירה לתל אביב, כך שמי שרוכש דירה בפרויקט, יהנה גם מעליית הערך הצפויה בשל אטרקטיביות השכונה טרום סיום בנייתה".

{loadposition google02}