רמות א', הכוללת בעיקר צמודי קרקע, נחשבת לחלק הוותיק של השכונה כאשר היום קיימות תכניות בנייה חדשות נוספות לרמות ב', רמות החדשה הכוללת בעיקר בנייה רוויה, ובעתיד השלמת רמות ג' ורמות ד' הנהנות מקרבה לאוניברסיטה ותחנת הרכבת ויכללו בעיקר צמודי קרקע. השכונה ממשיכה להתפתח בקצב מהיר כאשר פרויקטים רבים יוצאים לדרך ובניהם גם בנייה מאסיבית של יחידות דיור חדשות ויוקרתיות. השכונה, שכבר הפכה לאחת הגדולות והמבוקשות בעיר הולכת וממצבת את עצמה כשכונה הטובה ביותר בבאר-שבע.

רמות ממוקמת בכניסה הצפונית של העיר ונהנית מגישה נוחה ומהירה מכיוון כביש 40 המוביל לעיר ומקרבה לתחנת הרכבת המקומית, מה שתורם רבות למשיכת אוכלוסייה צעירה ואיכותית לשכונה, גם בקרב אלה הממשיכים לעבוד באזור השפלה והמרכז.

חברת ארזים- מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ מתחילה לשווק בימים אלו את פרוייקט My Concept ברמות מערבית. מדובר בפרויקט הכלול 48 יחידות דיור, בנות 4-5 חדרים, מרפסות שמש ומגוון פנטהאוזים, דופלקסים, לופטים ודירות גן מפוארות. מחירי הדירות בפרויקט מתחילות ב- 880 אלף שקל לדירת 4 חדרים בשטח של כ-95 מ"ר עם כ- 11 מ"ר מרפסת שמש. דירות 5 חדרים בשטח של כ- 115 מ"ר ימכרו במחיר של החל מ- 1,010,000 שקל.

לדברי גל קסטל, מנהל השיווק של חברת ארזים הפרויקט החדש של החברה, Concept, מהווה המשך למגוון הפרויקטים שבונה החברה בשכונת רמות בבאר שבע: "בימים אלו החל אכלוס שלב א' של הפרויקט שלנו בשכונה הכולל 32 קוטג'ים ובמהלך הקיץ הקרוב נמסור לרוכשים את שלב ב' של הפרויקט הכולל 45 קוטג'ים נוספים. במקביל אנחנו ממשיכים בשיווק הפרויקט המוביל שלנו בשכונה הכולל 40 קוטג'ים דו משפחתיים מפוארים לרבות קוטג'ים לופט טרנדיים ויוקרתיים במיוחד. אנחנו מאמינים מאוד בהתפתחות הנגב ובצמיחתה של העיר באר-שבע, וזהו הפרויקט הרביעי שלנו רק בשכונת רמות.

אנחנו בונים בהיקפים גדולים בשכונה, הנחשבת לאיכותית ביותר והביקושים בהתאם. רואים את זה בכמות הפונים והמתעניינים, בעיקר באיכותם כאשר מדובר באוכלוסיות של משפחות צעירות ומשכילות עם ילדים, המעוניינים לבנות את ביתם בשכונה איכותית עם יתרון נגישות למקום העבודה, בתוך העיר או מחוץ לה".

חברת ארזים מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ יוזמת ומקימה פרויקטים בנדל"ן תוך היכרות מעמיקה עם שוק המגורים, וידע מקצועי נרחב בתחום ההנדסה. שיטת הבנייה מתמחה בבניית Concept , המתאפיינת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. הפרויקטים נבנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ואיכות בנייה לא מתפשרת. ארזים מקבוצת אורון בונים בבאר-שבע, אלעד, נחלת יהודה בראשון לציון ובקרוב גם פרויקט ביהוד, קהילת וורשה בתל אביב ואולגה בחדרה.

{loadposition google02}