במסגרת המבצע זכו חברי המועדונים להנחות של עד 150 אלף שקלים ומפטור מתשלום נוסף עבור שכר טרחה עו"ד. מפילוח הרוכשים בפרויקט עולה כי 84 אחוז מהם מתגוררים מחוץ לחדרה. עוד עולה כי מרבית הרוכשים הם זוגות צעירים הרוכשים דירה ראשונה או הורים לזוגות צעירים המסייעים לילדיהם לרכוש דירה ראשונה.

פרויקט אקווה sea&park הינו הבניין הרביעי בתוך קומפלקס אקווה (AQUA) בשכונת עין הים, שאותו מקימות בשותפות החברות אפי קפיטל ועמרם אברהם. בין הדירות שנמכרו במהלך חודש המבצע: דירת 4 חדרים, בשטח של 105 מ"ר עם מרפסת בשטח של 12 מ"ר, בקומה 10, נמכרה ב- 1.16 מיליון ₪; דירת 5 חדרים, בשטח של 120 מ"ר עם מרפסת בשטח של 14 מ"ר, בקומה 19, נמכרה ב- 1.46 מיליון ₪; דירת 5 חדרים, בשטח של 116 מ"ר עם מרפסת בשטח של 16 מ"ר, בקומה 16, נמכרה ב- 1.33 מיליון שקלים. לכל הדירות מחסן דירתי צמוד וחניה פרטית.

לדברי ערן ברק, סמנכ"ל השיווק של חברת עמרם אברהם, "יותר ויותר רוכשים מבינים את היתרונות שמציעה שכונת עין הים במערב חדרה. בשכונה פיתוח מואץ בתחום הנגישות והתשתיות והיא ממוקמת בסמוך לצירי תחבורה ראשיים. מדובר בשכונה מודרנית ואיכותית, שעתידה לכלול את כל השירותים הקהילתיים הדרושים למשפחות צעירות וכן פארק ירוק רחב ידיים. הפרויקט ממוקם כ- 500 מטר מהים ומשמורת הטבע 'גדור'".

ברק מוסיף כי גם משקיעים הבינו את הפוטנציאל של השכונה ורוכשים דירות להשקעה בפרויקט, הוא מתייחס למחירים בפרויקט ומציין כי "על אף שחלה עלייה של 15%-20% במחירי הדירות בשכונת עין הים במהלך השנה האחרונה, עדיין המחירים נמוכים משמעותית מהמחירים בשכונת עיר ימים בנתניה".

במהלך השנה החולפת חברו החברות אפי קפיטל ועמרם אברהם לשיתוף פעולה אסטרטגי שמטרתו ייזום ושיווק דירות בשכונת עין הים. קומפלקס המגורים אקווה יכלול כ- 500 יח"ד ב- 8 מגדלים, בני 16-25 קומות, עם תמהיל דירות מגוון של דירות 4 ו- 5 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים. מהחברות נמסר כי נמכרו כבר כ- 180 יחידות דיור ב- 3 בניינים.

פרויקט אקווה Sea & Park בעין הים יכלול 93 יח"ד במגדל בן 25 קומות. תמהיל הדירות כולל דירות 4 חדרים בשטח 105 מ"ר, דירות 5 חדרים בשטח 116-120 מ"ר, עם מרפסות בשטחים של 12-16 מ"ר ופנטהאוזים בשטח של 185-200 מ"ר נטו עם מרפסות ענק של 46-86 מ"ר. הבניין משקיף על הפארק המרכזי אשר צפוי להבנות בשכונת עין הים לרווחת תושבי השכונה. הרוכשים בפרויקט ייהנו מלובי מפואר עם פינת אירוח, מועדון דיירים וחדר כושר, 3 מעליות מהירות, מחסן צמוד וחניה לכל דירה, פיר אשפה קומתי ואבזור ומפרטים יוקרתיים בדירה – תריסים חשמליים בכל הדירה, ריצוף גרניט פורצלן 60/60, חלונות עם זכוכית טריפלקס, מטבחי יוקרה, אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים ועוד.

חברת עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 כחברה לאספקת חומרי בניין ועשור לאחר מכן הוקמה חברת הבת העוסקת בייזום, בניה ושיווק פרויקטים למגורים, תעשייה ומסחר. עם כניסתה לתחום ייזום הנדל"ן בחרה החברה להתמקד בפעילות בשרון הצפוני ועד כה בנתה ושיווקה בהצלחה מאות יחידות דיור בערים חדרה, בנימינה, זכרון יעקב, פרדס חנה כרכור ורעננה.

אפי קפיטל הינה חברת ייזום, נדל"ן והשקעות בבעלות היזם אפי שקדי. החברה מוכרת כאחת מחברות ההשקעה המובילות והאמינות בישראל בתחום איתור עסקאות נדל"ן איכותיות והוצאתן לפועל. במהלך פעילותה זיהתה אפי קפיטל את הפוטנציאל העצום הגלום בחדרה וסביבותיה ובשנתיים האחרונות יזמה, תכננה ושיווקה מאות יחידות באוזר השרון הצפוני.

{loadposition google02}