כזכור, במאי 2012 קבוצת חג'ג' ושותפיה חתמו על אופציה לרכישת קרקע להקמת מגדל בן 25 קומות הכולל 120 יח"ד בקריניצי החדשה. החברה שיווקה את הפרויקט במסגרת קבוצת רכישה ואמש כאמור מומשה האופציה ונחתמה העסקה.

מחברות אזורים, צמח המרמן ואשדר נמסר "אנו מברכים את קבוצת חג'ג' על הצטרפותם לשכונת המגורים החדשה ברמת גן. שלושת החברות מתכננות את התחלת השיווק של שלושת המגדלים הנוספים בשכונה במהלך הרבעון השני. מחירי הדירות יהיו יקרים בכ-15 אחוז ממחירי הדירות ששווקו על ידי קבוצת חג'ג'".

לדברי בעלי הקרקע, היתרון הגדול בהצטרפותה של קבוצת הרכישה הוא שרוכשי הדירות לא יאלצו להתגורר זמן רב באתר בנייה מכיוון שהמגדל של קבוצת הרכישה ושני המגדלים הראשונים שיקימו אזורים, צמח המרמן ואשדר ייבנו ויאוכלסו במקביל. עוד אומרים באזורים, צמח המרמן ואשדר כי "לפי מידע שנמסר מקבוצת חג'ג' המגדל שהקבוצה שיווקה משך אליו אוכלוסייה מהמעמד הבינוני-גבוה ובעיקר רופאים מתל השומר – דבר שתרם לביסוסה של השכונה כשכונה יוקרתית".

משולש קריניצי משתרע על שטח של כ-235 דונם, גובל בכפר אז"ר ממערב, בר אילן בצפון, תל השומר מדרום וקריית קריניצי ממזרח ושייך מוניציפאלית לרמת גן. על פי התכנון, יוקמו בשכונה כ-1,000 יח"ד ופארק ירוק של כ- 40 דונם.

התכנית מקודמת בוורסיות שונות כבר כ-20 שנה, ולאחר שנים רבות של התנגדויות שונות ועתירות, אושרה בוועדה המחוזית ב- 2006. בשנת 2008 נחתמה עסקה גדולה בין חלק גדול מבעלי הקרקע לחברות צמח המרמן, אשדר ואזורים. מדובר באחת מעסקאות הקרקע הגדולות והמורכבות שנחתמו בגוש דן, בשנים האחרונות.

{loadposition google02}