מסקר שוק שערכה החברה בפתח תקווה עולה, כי בשל העלייה במחירי הדירות כיום הזוגות הצעירים מעדיפים לרכוש דירות בנות 4 חדרים ולאחר מכן לשדרג אותן לדירות גדולות יותר עם התרחבות המשפחה. לכן, בחברת דוניץ החליטו לתכנן את הפרויקט בשיטה "הדירה המתרחבת", כלומר דירות 4 חדרים ענקיות בשטח של 123 מ"ר המתוכננות מראש באופן שבעתיד ניתן יהיה להפוך אותן לדירת 5 חדרים על ידי בניית קיר גבס בלבד, מבלי הצורך למכור את הדירה, לחפש דירה אחרת, לשלם שוב מס רכישה, עו"ד וכיוצ"ב.

לדברי ניסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת האחים דוניץ, "ההגבלות על המשכנתאות גרמו לזוגות צעירים לוותר במידה מסוימת על דירות 5 חדרים במרכז הארץ. לי כיזם חשוב לזהות ולהקשיב לקולות השוק ולמצוא פיתרונות יצירתיים על מנת לאפשר לזוג צעיר לרכוש דירה במרכז הארץ לטווח ארוך, מבלי שיהיה צורך להחליפה לאחר מס' שנים".

אחיעזרא הוסיף כי "אני מאמין שנראה ביקושים ערים לדירות המרווחות שכן, אורח החיים המודרני והרצון לארח בסלון מרווח, מכתיבים לרוכשים את הצורך ברכישת דירות 4 חדרים גדולות ומרווחות. יחד עם זאת, אנו חוסכים לרוכשים הפוטנציאלים הוצאה עתידית במעבר לדירה גדולה יותר עם התרחבות המשפחה".

פרויקט דוניץ בנווה גן ממוקם בלב שכונת נוה גן ברחוב אהרון כצנלסון , וכולל 200 יח"ד ב- 3 מגדלים בני 18-19 קומות עם תמהיל דירות מגוון של 4 חדרים, 5 חדרים, דירות גן מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. כך למשל מחיר דירות 4 חדרים רחבה בשטח של 123 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח 12 מ"ר במחיר החל מ- 1.499 מיליון שקל.

שכונת נוה גן, הינה שכונה קטנה ויוקרתית הממוקמת מצפון לציר ז'בוטינסקי ודרומית לשכונת אם המושבות. נוה גן עתידה לכלול כ- 2,000 יח"ד בבניה לגובה, והיא כוללת שטחים ירוקים רחבי ידיים, ספורטק, גני ילדים, בית ספר יסודי. בסמוך לשכונה נמצא "הקניון הגדול". לשכונה דרכי גישה נוחים לצירי תנועה מרכזיים כדוגמת כביש 5 וכביש 6.

{loadposition google02}