הפרויקט שקיבל בחודשים האחרונים היתרי בניה נמצא כבר בשלבי בנייה מתקדמים. הפרויקט כולל שני בניינים בני 21 יחידות דיור בכל אחד מהם, 42 יחידות דיור בסך הכל מהם כבר נמכרו 23 יחידות דיור. בפרויקט דירות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ודופלקסים.


מנהל השיווק של חברת ארזים, גל קסטל מספר כי "בניגוד למחשבה הרווחת בקרב הציבור החילוני לפיה הציבור החרדי נהנה מהיצע גדול של דירות במחירים נמוכים, ישנה בעיית דיור גם בקרב הקהל החרדי ולכן ישנה התעניינות רבה סביב הפרויקט וביקושים רבים. למעשה זה פרויקט שנבנה על עתודות הקרקע למגורים האחרונות של העיר אלעד".

קסטל מספר כי למרות הביקושים הרבים וההתעניינות סביב הדירות, בחברה זיהו בחודשים האחרונים קהל לקוחות גדול המעוניין לרכוש דירה בפרויקט, אך מסיבות שונות כמו עיכוב במכירת הדירה הישנה או קושי בגיוס ההון הראשוני לרכישת הדירה, לא יכול היה לבצע את הרכישה.

לכן הוחלט בארזים לקיים מבצע מימון מיוחד במהלך חודש ינואר בשיתוף עם בנק למשכנתאות. במסגרת המבצע מציעה חברת ארזים את היחידות שנותרו בפרויקט באפשרות מימון מיוחדת הכוללת תשלום של 99,000 שקלים בלבד בחתימת החוזה וכל יתרת התשלום בעת הכניסה לדירה. כמו כן מציעה החברה ללקוחות הלוואת גישור בסך 700,000 שקלים לתקופה של 18 חודשים כאשר עלות הריבית בגין ההלוואה יחולו על החברה ולא על הרוכש.


במהלך תקופת המבצע יהיה נוכח נציג של הבנק במשרד המכירות של הפרויקט ברחוב המאירי בעיר, וייתן מענה און ליין לכל קהל הפונים.

קסטל: "המבצע מאפשר גם לזוגות צעירים איכותיים, שאין ברשותם הון עצמי ראשוני גדול, וגם למשפרי דיור שעדיין לא מכרו את דירתם, לבצע עסקה בראש שקט. בעיות של רכישת דירה, מימון והשגת סכום ראשוני לדירה קיימות גם במגזר החרדי הסובלים ממצוקות דומות לאלו של הציבור החילוני. זו הטבה ששוויה אלפי שקלים ומאפשרת לרוכש להיכנס לעסקה ללא הון עצמי גדול ובכך אנחנו מאפשרים לקהל רוכשים גדול שהתעניין בפרויקט להגיע אל דירה בעיר".

{loadposition google02}