מהסקר עלה כי נושא איכות הבנייה, התכנון האדריכלית והעיצובי ואיכות המוצר הם הנושאים החשובים ביותר לרוכשים ודורגו במקום הראשון והלא מפתיע עם 46 אחוז. בסעיף זה עלה כי הנשאלים בסקר הדגישו במיוחד את נושא חשיבות המרחב המשותף הגדול, הסלון המרווח, פינת האוכל והמטבח מעוצב וכן את הפרדה בין החלל המשותף לחדרי השינה ואת הדרישה לדירה עם תקרות גבוהות המחדדות את תחושת המרחב.
במקום השני, עם 28 אחוז, עמדה השאלה מי החברה העומדת מאחורי הפרויקט, אמינותה והמוניטין שצברה לאורך השנים.
במקום השלישי עלתה נקודה חשובה מאד המתייחסת למחיר הדירה, כאשר 22 אחוז מהנשאלים בסקר הדגישו את נושא המחיר הטוב ביחס לגודל הדירה, לתמורה ולמפרט המוצע.
במקום הרביעי דירגו הנשאלים את נושא העמידה בלוחות הזמנים למסירת הדירה עם 4 אחוז

פרוייקט 'Home luxury מגדלים על הפארק' של 'מבנים ונתיבים' ביבנה הירוקה מציע 2 בניינים בני 15 קומות, כאשר הבניין הראשון יאוכלס החל מאפריל 2013 והבניין השני בחודש יוני 2014 . הפרויקט ממוקם בלב השכונה, בסמוך לבית הספר היסודי ולתחם גני הילדים.

יובל עטיה, מנכ"ל מבנים ונתיבים מסר כי "יבנה זו עיר מתפתחת שהצליחה לבסס את מעמדה כמקום מעולה למשפחות צעירות, מקום שכייף לגדל בו משפחה עם תשתית חינוך טובה וכמובן עם גישה נוחה לצירי התחבורה הראשיים. אין לי ספק שהשגשוג הנדל"ני של יבנה יתרום משמעותית לעיר ולשכונה החדשה – יבנה הירוקה".

מבנים ונתיבים מציעה בימים אלה מבצע מיוחד לפיו ניתן לרכוש דירת 5 חדרים מעוצבת ובמפרט גבוה במיוחד במחיר של החל מ-1,279,000 שקל.

הדירות בפרויקט ' luxury HOME מגדלים על הפארק' מציעות תוספות ובחירות של האדריכל והמעצבת שהפכו לסטנדרט כגון: תקרות גבוהות במיוחד לתחושת מרחב ייחודית, מערכת סולארית לחיסכון בצריכת החשמל, דלתות פנים יוקרתיות עם נעילה מגנטית, תריסים חשמליים בכל הבית, אסלות תלויות ומיכלי הדחה סמויים, ארון אמבטיה תלוי מעוצב, ברזי גרוהה, מטבח מעוצב כולל אי, נקודות מים וגז במרפסת, חדרים מרווחים, הכנה לשואב אבק דירתי, ומתן אפשרות לדייר לצביעה בצבע אקרילי מגוון, מחסן פרטי צמוד לכל דירה ועוד.

לחברת מבנים ונתיבים מוניטין רב בתחום הבנייה בישראל. החברה, שהחלה את פעילותה באשקלון, חתומה על הצלחות רבות באשקלון, גדרה וביבנה ובין הפרויקטים שהחברה מובילה כיום פרויקט 'קדמת הים', 'צמרת אפרידר' home אילן הירוקה ועוד רבים נוספים.
לאתר החברה: www.mivnim10.co.il

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}