במסגרת תפקידו, שפי יתכנן תוכנית אסטרטגית לקראת כניסת היזמיות לפרויקטים נוספים של פינוי בינוי, יהיה אחראי לבדוק את הכדאיות הכלכלית של ההצעות לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית המגיעות לחברה מרחבי הארץ. בנוסף, שפי יהיה אחראי על הניהול הפיננסי של ההכנסות של פרויקט ME.

לדברי אשר אלון, הבעלים של חברת אשלי "השיטה הייחודית שלנו להחתמת דיירים והקמת פרויקט פינוי בינוי תוך זמן קצר יחסית הוכיחה את עצמה בנווה שרת. בימים אלו אנחנו בוחנים אופציות לפרויקטים נוספים מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר להגדיל את היצע הדירות באזורי הביקוש ובאותה הזדמנות לחדש את האזורים הוותיקים במרכזי הערים". אלון הוסיף כי בימים אלה נבחנת אפשרות לצאת להנפקה בשלבים מאוחרים יותר.

יהלי שפי היה בעבר שותף מנהל במשרד רו"ח ברייטמן אלמגור. בשנת 2005 מונה למנכ"ל חברת הביטוח הפניקס ממנה פרש ארבע שנים מאוחר יותר. לדברי שפי "ענף הנדל"ן בכלל והפינוי בינוי בפרט מהווה אתגר עצום. לדעתי מנוע הצמיחה של ענף הנדל"ן הוא פרויקטים של התחדשות עירונית וחברות שיערכו לכך כבר עכשיו יקטפו את הפירות תוך שנים ספורות".

ליהלי שפי גם קשר משפחתי לענף הנדל"ן ושוק ההון: שפי הוא גיסם של רוני בירם, ממייסדי בית ההשקעות אקסלנס ועמיר בירם, לשעבר מנכ"ל בריטיש ישראל והיום הבעלים של חברת הנדל"ן GTLV (ירושלים תל אביב השקעות).

{loadposition google02}