הנתונים משתלבים בדיווח שהעביר השבוע משרד האוצר, על זינוק חד של 17 אחוז במכירת דירות חדשות ועל עלייה של עשרות אחוזים ברכישת דירות חדשות על ידי זוגות צעירים לעומת חודשי אפריל-מאי בשנה שעברה.

שכונת נהריה הירוקה הוקמה בשנים האחרונות והיא ממוקמת מרחק של מספר דקות ממרכז העיר נהריה. בשכונה מתגוררים כ-5,000 תושבים כשחתך האוכלוסיה הוא משפחות צעירות ועובדות. בשכונה קיים מרכז מסחרי ואף הוקמה טיילת ציבורית ירוקה וגן משחקים ובימים אלה נבנה בסמוך אליה קניון ארנה.

רועי בן שלוש, מנהל המכירות בחברת 'סלע בינוי', טוען כי מדובר בתופעה ייחודית לשכונה: "זוגות צעירים ומשפחות רבות החלו להפנים כי המחירים במרכז העיר לא ישובו לכפי שהיו בשנים עברו, כיום נהריה הירוקה היא האלטרנטיבה היחידה שמתאימה לכל משפחה המעוניינת בדירה חדשה במחיר שפוי. הפרויקטים שלנו בירוקה מציעים קשת רחבה של דירות לכל מטרה החל מדירות 3 חדרים ב-700 אלף שקל ועד למיני פנטהאוזים ופנטהאוזים ב-1.150 מיליון שקל. אין לי ספק כי השילוב של המחירים ואיכות הדירות הביא לגל הקונים המאסיבי אשר צפוי ללכת ולהתגבר בזמן הקרוב."

חברת סלע בינוי מקבוצת סלע אחזקות מתמחה ביזמות פרויקטים למגורי יוקרה ומסחר בסטנדרט גבוהה, זיהוי מיקומים פוטנציאליים ויישום ופיתוח שיטות בנייה חדישות ומתקדמות. 

הדמיה יחסי ציבור

{loadposition google02}