האפליקציה גם כוללת את המפרט הטכני והתוכנית המפורטת של הדירה. שכונת ברנע היא השכונה האיכותית והיוקרתית בעיר, בנקודה הצפונית ביותר באשקלון - הפרויקט של פרשקובסקי בשכונת ברנע באשקלון כולל 144 יחידות דיור, ב-4 בניינים בני 9 קומות בתמהיל מגוון של דירות, ביניהן דירות 4-5 חדרים, דירות גג ופנטלופט. הפרויקט יבנה במפרט גבוה.

האפליקציה שמעניקה החברה לרוכשים מאפשרת לצפות בצורה תלת מימדית בתוכניות דו-מימדיות שמוזנות לתוכה. מאפשרת לעצב ולתכנן קירות, למקם רהיטים, להציב דלתות וחלונות והכל מוצג באופן מוחשי, כך שכמעט ואפשר 'לגעת' בהם. כל המוצגים מופיעים במידות וגדלים שונים וניתן לשחק בהם עד להשגת החלל המוגמר. האפליקציה מציגה חלוקה לאזורים שמאפשרת עבודה במקביל על מספר מימדים: בפינה אחת ישנו מחסן רהיטים גדול מתוכו תוכלו לבחור את הרהיטים הרצויים לפי הגודל המועדף עליכם ולוודא שהם משתלבים היטב בחלל הבית שלכם, בפינה אחרת מתקבלת תמונה דו-מימדית של הקירות ואילו באזור אחר תקבלו תמונת תלת מימד של העיצוב שבחרתם. בנוסף, תקבלו רשימה מפורטת של גדלים וכמויות שיעזרו לכם להפוך את מה שמופיע על מסך האייפד לתפאורה הביתית. באפליקציה אפשר לראות את כל המפרט הטכני שהדיירים מקבלים מהספקים, דבר המקל עליהם את הבחירה.

לדברי יוסי פרשקובסקי, מנכ"ל החברה: "לקוחות רבים המגיעים כיום לרכוש דירה בפרויקטים החדשים, יודעים בדיוק מה הם רוצים ולעיתים חלוקת הדירה על פי המתווה שקבע הקבלן, אינה מתאימה לצרכים שלהם. החלטנו להעניק ללקוחות את האייפד עם אפליקציית העיצוב, כדי שהרוכשים יוכלו לבחור בעצמם על חלוקת הדירה ואופן עיצובה, מבלי שיידרשו לבצע לאחר הכניסה לבית שינויים ותוספות שעלולים להגיע להוצאה של עוד עשרות אלפי שקלים, אם לא למעלה מכך".

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}