בחברה מסבירים כי רכישת דירה על הנייר זולה בכ-5-7 אחוז מאשר רכישת דירה מוכנה, סכום לא מבוטל שיכול להגיע לכדי הנחה של כ-100 אלף שקלים ואף יותר.

כדי להמחיש לרוכשים בצורה היעילה ביותר מה המוצר הסופי אותו יקבלו בתום הבנייה, חברת גיא ודורון לוי הקימה באמצעות סטודיו PI אלון פסו את "עצב בעצמך"- תוכנת הדמייה ייחודית ובלעדית המדמה את חללי הדירה וממחישה ללקוח את המפרט הטכני ועיצוב הבית אותו בחר. הלקוח יכול להיכנס לתוכנה ולבחור חיפויי קירות, כלים סניטריים, דלתות וארונות מטבח , לראות כיצד יראו בדירתו ולאחר הבחירה להגיע לספק עם מספר הדגם הנדרש מבלי לבזבז זמן יקר באולמות התצוגה.

"כיום ברוב הפרויקטים של החברה קיים חדר 'פרימיום', המציג ללקוח את המפרט הטכני בצורה מוחשית, זאת מעבר לעזרים השיווקיים העומדים לרשותנו כמו הדמיות, סרטונים, דירה לדוגמא ועוד", מסביר דורון לוי, מנכ"ל משותף בחברת גיא ודורון לוי, "למרות כל זאת, זיהינו אצל הלקוחות את הרצון לראות כיצד תראה הדירה שלהם עם המפרט הטכני אותו הם בחרו. מתוך מחשבה עליהם החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה על ידי ריכוז כל המפרט בממשק ידידותי הממחיש ללקוח בצורה הפשוטה ביותר מה הוא מקבל ואיך זה נראה בדירה טיפוסית של הפרויקט".

התוכנה נמצאת באתר האינטרנט של החברה והיא מותאמת כרגע לפרויקט החדש style and more, בניין מגורים בוטיק הנבנה בשכונת כפר גנים בפתח תקווה. בהמשך, התוכנה תותאם לשאר הפרויקטים החדשים של החברה.

להלן קישור לאתר הבית בו נמצאת התוכנה: http://style.more.pt.g-dlevy.co.il/?page_id=16

 

צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}