על רקע תנופת הבנייה הפרטית ברחבי הארץ משדרגת 'הכשרה חברה לביטוח' את תוכנית 'בנה ביתך', שהושקה לראשונה על ידי הכשרה לפני כ-5 שנים ומעניקה רשת ביטחון מקיפה ומקצועית בכל מהלך ביצוע עבודות הבנייה הפרטית: לבונה הפרטי, מזמין העבודה, היזם ו/או בעל הנכס, המבקש לבטח את עבודות הבנייה של ביתו מתחילתן ועד לסיומן.

בימים אלה מציעה החברה לקהלי היעד את התוכנית המשודרגת, כאשר זו כוללת הרחבת גובה הכיסוי בחבילה הבסיסית עד לשווי עבודות הפרויקט לסכום של 600 אלף שקל, עם אפשרות להגדלתו עד ל-2.5 מיליון שקל כיסוי ביטוחי כלול בגין פריצה וגניבה, פרעות ושביתות, נזקי רעידת אדמה, נזקי טבע, אחריות כלפי צד ג', אחריות מעבידים והרחבות כיסוי רבות נוספות (הכל במטבע שקלי, להבדיל מהתוכנית הקודמת שהכיסוי בה היה צמוד למטבע דולרי).

דרור גורדון, סמנכ"ל וראש אגף הביטוח האלמנטרי ב'הכשרה', אמר: "לאחר הצלחתה של תוכנית הביטוח שלנו 'בנה ביתך', ביקשנו לבנות את המסלול מחדש כדי להביאו שוב לקדמת ההובלה בתחום זה. ללא ספק זאת התכנית הטובה ביותר המוצעת כיום בענף ביטוחי זה ו'הכשרה' מוכנה לאתגר, מתוך הבנת צורכי סוכניה והחשיבות שהיא רואה במתן הפתרונות והכלים המתקדמים ביותר להצלחתם המקצועית והעסקית".
יצוין כי התוכנית איננה מיועדת לקבלני עבודות בנייה ו/או שיפוץ למיניהם, או לביצוע עבודות של תוספת בנייה על רכוש קיים, גם אם מדובר ביזם פרטי.

 

בתמונה: דרור גורדון צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}