חברת ארזים מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, משווקת את הפרויקט הממוקם במרכז השכונה ברחוב דוד שלינקה. בחברה מציינים ששכונת נחלת יהודה החדשה הפכה לדבר הבא בראשון לציון. השכונה החדשה מוקמת בסמוך למושבה הוותיקה נחלת יהודה ונהנית ממרחבים פתוחים שכבר הפכו לנדירים בראשון לציון בפרט, ובאזור המרכז בכלל.

 

את התמונה הפסטורלית משלימה העובדה שנחלת יהודה החדשה מתוכננת להיות השכונה הראשונה בראשון לציון הבנויה "כשכונה ירוקה" עם מאפיינים רבים של שמירה על איכות הסביבה, גורם נוסף שגרם לה להפוך לאבן שואבת למשפחות איכותיות רבות של משפרי דיור מאזור המרכז. השכונה נהנית מפיתוח סביבתי נרחב הכולל גנים ירוקים, שבילי אופניים וסמיכות למגוון רחב של שירותי קהילה כמו קריית חינוך מתקדמת, גני ילדים, מתחמי ספורט ואזורי מסחר ובילוי. לביקוש הרב לשכונה תורמת גם נגישותה התחבורתית הגבוהה בשל קרבתה לגשר ראשון-לציון מצד אחד וצומת בית דגן מצד שני.

 

הפרויקט כולל בניין אחד בן 36 יחידות דיור בגדלים שונים: דירות בנות 3 חדרים בשטח של 77 מ"ר עם מרפסת בגודל 14 מ"ר נמכרות במחיר של החל מ- 1.300 מיליון שקלים. דירות 4 חדרים בשטח של 100 מ"ר עם מרפסת גדולה של 20 מ"ר נמכרות במחיר של החל מ- 1.630 מיליון שקלים. דירות גדולות בנות 5 חדרים בשטח של 120 מ"ר ומרפסת בגודל 20 מ"ר נמכרות במחיר של החל מ- 1.737 מיליון שקלים. הפרויקט כולל גם מספר מצומצם של דירות גן בנות 5 חדרים בשטח של 125 מ"ר וחצר גדולה של 160 מ"ר הנמכרות במחיר של החל מ- 2.380 מיליון שקלים. בבניין נמכרים גם דירות מיני פנטהאוז בנות 5 חדרים בשטח של 125 מ"ר ומרפסת בת 30 מ"ר ונוף פתוח, החל מ-2.235 מיליון שקלים ושני פנטהאוזים בני 5 חדרים בשטח של 140 מ"ר עם מפרסת ענקית בגודל 110 מ"ר החל מ- 3.195 מיליון שקלים.

 

הפרויקט בנוי בתכנון ארכיטקטוני מתקדם ובסטנדרטים גבוהים של בנייה. הבניין מחופה אבן ובו לובי ומהודר בגובה כפול הכולל שתי מעליות מהירות. בכניסה לבניין אינטרקום עם טלוויזיה במעגל סגור, ובסביבתו ייהנו הדיירים משטחי גינון ופיתוח סביבתי עשיר. סמיכותו של הבניין לשטח ציבורי פתוח מאפשרת לכל הדירות בפרויקט, גם במקומות הנמוכות, ליהנות מנוף ירוק פתוח מתחושת שקט ופרטיות לכל דירה ודירה.

 

חברת ארזים מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, יוזמת ומקימה פרויקטים בעלת היכרות מעמיקה עם שוק המגורים וידע נרחב בתחום ההנדסה. שיטת הבנייה של חברת ארזים ,המתמחה בבניית CONCEPT, מתאפיינת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח כאשר הפרויקטים נבנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות בנייה בלתי מתפשרת. לחברה פרויקטים למגורים נוספים בבאר שבע, היישוב אלעד ובשכונת הדר יוסף בצפון ת"א ובעיר יהוד.

 

מנכ"ל ארזים, אריק דניאל: "פרויקט " CONCEPT בנחלה" בראשל"צ הוא שילוב מיוחד של פרויקט בנייה איכותי עם סטנדרט דירות גבוה ושכונה איכותית הממוצבת כיום כדבר הבא של ראשון לציון. קהל היעד שלנו הוא משפרי דיור מראשון לציון ומאזורי המרכז המחפשים איכות חיים אמיתית, הן ברמת הפרויקט הכוללת חתך סוציואקונומי גבוה של דיירים והן ברמת השכונה המשלבת יתרונות סביבתיים כדוגמת קרבה לשירותים עירוניים, מוסדות חינוך, מרכזי ספורט וכמובן נגישות תחבורתית נוחה ויעילה. אני מעריך כי השכונה כולה תהנה בעתיד מביקושים רבים, במיוחד בפרויקטים האיכותיים אשר נבנים בשכונה בכלל ובפרויקט של חברת ארזים בפרט".

 

חברת ארזים יצאה בימים אלו במבצע מכירות מיוחד לדירות 5 חדרים אחרונות בפרויקט.

 

{loadposition google02}