מבנים ונתיבים, באמצעות חברת השיווק אמבסדור, בונה במסגרת הפרויקט שני מגדלים בני 114 יח"ד, כאשר רוב הדירות במגדל הראשון נמכרו. כעת החלה החברה בשלב שיווק הדירות במגדל השני ומציעה 57 דירות למכירה בתמהיל של 4 חד', 5 חד' ומיני פנטהאוזים ופנטהאוזים יוקרתיים במחירים מיוחדים. דירת 4 חדרים מעוצבת וממוזגת בקומה א' משווקת במחיר של 1,169,000 שקל.

 

תכנון המגדלים הופקד בידי אדריכל עידו דאובר והוא מבוסס על סטנדרט בניה גבוה במיוחד - גובה תקרה של 2.8 מטר נטו (25 ס"מ נטו יותר מכל דירה סטנדרטית), מפרט עשיר הכולל ברזי גרוהה, דלתות פנים מעוצבות עם נעילה מגנטית, תריסים חשמליים בכל הדירה, מטבח מעוצב כולל אי, חדרים מרווחים, הכנה לשואב אבק דירתי, שפכטל אמריקאי וצביעה בצבע אקרילי לפי בחירת המעצבת ועוד.

 

עוד מציעה מבנים ונתיבים לרוכשים לקבל את הדירה עם כול שינויים והעיצובים כפי שבחרה המעצבת של הדירה לדוגמא ללא תוספת תשלום, וכן מזגן מיני מרכזי כולל התקנה והנמכות ו-דוד שמש חסכוני של כרומגן שיאפשר חיסכון בחשבונות החשמל המשפחתיים ויקטין את תצרוכת החשמל. חברת מבנים ונתיבים החליטה, בשיתוף חברת כרומגן ,להתקין בפרויקט דודי שמש על אף שגובה הבניינים אינו מחייב זאת על פי החוק, וזאת מתוך הערכה כי התקנת הדודים תביא לחיסכון של אלפי שקלים בשנה.

 

לדברי יובל עטיה, מנכ"ל חברת מבנים ונתיבים: "בכל הפרויקטים שלנו אנו מציעים סטנדרט גבוה במחירים אטרקטיביים. בפרויקט 'HOME מגדלים על הפארק' ביבנה הגדלנו לעשות ועל רקע יוקר המחייה בישראל בחרנו להוסיף אלמנטים שיוזילו את התקציב המשפחתי. להערכתי, התקנת דודי השמש תביא לחיסכון של כ-30,000 שקל בצריכת החשמל לאורך 20 שנה והדירה שעברה עיצוב על ידי מעצבת מובילה תחסוך עשרות אלפי שקלים לכל משפחה".

 

יובל עטיה הוסיף ואמר כי: "בפרויקט שאנו מציעים היום ביבנה, כל רוכש יזכה בדירה חלומית, מושקעת ומעוצבת ועם תקרה המגיעה לגובה של 2.80 מטר. התחושה שדירה כזו מעניקה מיוחדת והיא משדרת חופש, מרחב וכייף. כמו כן לרוב הדירות מחסן דירתי צמוד".

 

ליאת דנינו ישראלי מחברת אמבסדור, המשווקת את הפרויקט מסרה כי: "יבנה מסתמנת כפנינת נדל"ן מבוקשת הקרובה לתל אביב ולמרכז לארץ. Luxury HOME המגדלים של חברת מבנים ונתיבים מהווים עוגן וסמל בלב השכונה הירוקה.מיקום הפרויקט בשכונה כך שמהלובי של הבנין יוצאים ישר לפארק ולכל ולכל מוסדות החינוך המתנס הגנים בשבילי אופנים, ללא מעבר בכבישים משדרג את איכות החיים של הדיירים וילדיהם. אין לי ספק שהרוכשים ייהנו מהסטנדרט הגבוה ומשכונה חדשה המעניקה איכות חיים, חינוך מעולה, שטחים ירוקים, מתחמי קניות, ספורט ובילוי קרובים ונגישות נוחה לתל אביב ולמרכז הארץ".

 

לחברת מבנים ונתיבים מוניטין רב בתחום הבנייה בישראל. החברה, שהחלה את פעילותה באשקלון, חתומה על הצלחות רבות באשקלון, גדרה וביבנה ובין הפרויקטים שהחברה מובילה כיום פרויקט 'קדמת הים', 'צמרת אפרידר' home אילן הירוקה ועוד רבים נוספים.

 

לאתר החברה: www.mivnim10.co.il

 

{loadposition google02}