השכונה, שכבר הפכה לאחת הגדולות והמבוקשות בעיר הולכת וממצבת את עצמה כשכונה הטובה ביותר בבאר-שבע המסוגלת להציע לרוכשים היצע מגוון של עסקאות כדאיות לצד איכות חיים ברמה גבוהה.

רמות א', הכוללת בעיקר צמודי קרקע, נחשבת לחלק הוותיק של השכונה כאשר היום קיימות תוכניות בנייה חדשות לרמות ב', רמות החדשה, הכוללת בעיקר בנייה רוויה. תוכניות הבנייה החדשות של השכונה כוללת 2227 יחידות דיור המחולקות לשלושה מתחמים עיקריים: מתחם ראשון של בנייה רוויה בגובה נמוך של עד שלוש קומות, מתחם שני של בנייה רוויה בבניינים גבוהים בני 6 קומות הכולל גם שטחי מסחר ושירותים וכן דיור מוגן שיכלול 130 יחידות דיור.

 

השלב הבא היא השלמת רמות ג' ורמות ד' הנהנות מקרבה לאוניברסיטה ותחנת הרכבת ויכללו בעיקר צמודי קרקע, חלק בשיטת 'בנה ביתך'.

 

חברת הנדל"ן ארזים היא אחת החברות הבולטות הבונות בשכונה. ארזים, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בע"מ, יוזמת ומקימה פרויקטים בבאר-שבע, אלעד, נחלת יהודה בראשל"צ ובקרוב גם בשכונת הדר יוסף בצפון ת"א וביהוד והיא בעלת היכרות מעמיקה עם שוק המגורים וידע נרחב בתחום ההנדסה. שיטת הבנייה של החברה מתמחה בבניית CONCEPT, המתאפיינת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח כאשר הפרויקטים נבנים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ואיכות בנייה גבוהה.

 

הפרויקט היוקרתי והמבוקש ביותר של החברה בשכונה הממותג תחת השם "ROYAL CONCEPT". סמנכ"ל חברת ארזים, איתן אפוד מספר: "הפרויקט יכלול 40 קוטג'ים דו משפחתיים במספר דגמים יוקרתיים לרבות דגם ייחודי של קוטג' - לופט טרנדי הכולל חללים כפולים, תקרות גבוהות ומפרט יוקרתי מפנק. לכל אחד מהדגמים של הקוטג'ים נבחר מפרט ייחודי המאפיין אותו לרבות סוויטה מלכותית גדולה עם יחידת ג'קוזי, פרקט בחדר ההורים, ארונות מטבח משודרגים, ארונות אמבטיה, אסלות תלויות עם מיכל הדחה סמוי, דלתות פנים מעוצבות ועוד. ללא ספק מדובר באחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר בעיר".

 

מנהל השיווק של החברה, גל קסטל מספר כי מחירי הקוטג'ים בפרויקט מתחילים בסכום של החל מ- 1,591,000 שקל לקוטג'ים בני 6 חדרים בשטח של 159-167 מ"ר. למרות המחיר הלא זול קסטל מציין כי "השקת הפרויקט החלה במכירות במסגרת "פרי סייל" בתנאים מיוחדים בהם נמכרו תוך פחות מחודשיים 12 קוטג'ים. המכירה החלה במסגרת "שיווק שקט" לקהל הלקוחות שלנו הנמצא בשלבי המתנה עוד מתחילת השיווק של הפרויקט כולו. דאגנו לתכנן מוצר חריג בנוף של שכונת רמות ובאר שבע בכלל. יחידות קוטג'ים הם מוצר מאוד מבוקש בקרב משפרי דיור והקפדנו על כל פרט לרבות התכנון והעיצוב הפונקציונאלי ועד לבחירת המפרט הטכני הייחודי של  הפרויקט".

 

הדמיה: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}