65 אחוז מהם עוסקים במקצועות החופשיים, כמו: היי טק, עורכי דין, רואי חשבון, בנקאות מסחר ועוד.

 

מחברת אביסרור משה ובניו מדווחים כי ברבעון האחרון, נמכרו 11 דירות בהיקף כספי של כ – 14.5 מיליון שקל בשכונת מערב רחובות, יחד עם זאת מדווחים מהחברה כי מפתיחת שיווק מגדלי המגורים בשכונה נמכרו 180 דירות.  המדובר בפרויקט על שטח של כ – 77 דונם, אשר יכלול בסוף הקמתו כ – 960 יחידות דיור, ב – 12 מגדלי מגורים יוקרתיים בני 19 עד 21 קומות כל אחד אשר נמצאים בהליכי בנייה מתקדמים, יחד עם זאת וכחלק מהפיתוח של המקום מקימה חברת אביסרור גם פארק על שטח של כ – 12 דונם שבימים אלו נמצא בתהליכי פיתוח מתקדמים. בשכונה גם מתוכננים לקום מבני ציבור וקהילה באחריות העירייה.

 

{loadposition google03}

 

יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק של החברה מציין כי מפילוח רוכשי הדירות בפרויקט לקראת השנה החדשה שנערך על ידי חברת אמבסדור המשווקת את הפרויקט עולה, כי 60 אחוז מהרוכשים הינם משפחות צעירות מבוססות, 40 אחוז מהרוכשים הינם זוגות צעירים שזו להם רכישת הדירה הראשונה. 65 אחוז מהם עוסקים במקצועות החופשיים, כמו: היי טק, עו"ד, רואי חשבון, בנקאות מסחר ועוד, בנוסף עולה מהפילוח של הרוכשים כי שליש מהם הגיעו מהעיר ראשון לציון וחולון, שליש הגיעו מהמעגל הראשון כמו: ת"א, גבעתיים, ק.אונו, והשליש האחרון הגיעו מאזור השפלה נס ציונה, יבנה, מרכז רחובות ובעיקר מהמושבים באזור, כמו: עשרת, וישובי גדרות.  

 

מהחברה מוסרים כי בין הדירות שנמכרו: דירת דופלקס בת 6 חדרים, בשטח של כ - 176 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ – 12 מ"ר, נמכרה במחיר של 1.650 מיליון שקל.

דירת 4 חדרים בקומה ה – 13, בשטח של כ – 105 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ - 12 מ"ר, נמכרה במחיר של 1.218 מיליון שקל.

דירת 5 חדרים בקומה ה - 10 בשטח של כ – 123 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ – 12 מ"ר, נמכרה במחיר של 1.285 מיליון שקל.

 

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 ע"י משה אביסרור המשמש כיום כיו"ר החברה. מנכ"ל החברה אלי אביסרור, סמנכ"ל החברה ג'קי אביסרור, סמנכ"ל השיווק של החברה יורם אביסרור. זו חברה משכנת ומסווגת סיווג בלתי מוגבל ( ג-5 ), כקבלן רשום לביצוע עבודות ממשלתיות, עבודות תשתית ופיתוח, הבונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל ובהתאם לדרישות תו תקן 9002  של מכון התקנים הישראלי לרשות החברה עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים בארץ. חברת אביסרור משה ובניו פועלת בתחומי היזמות, ניהול וביצוע פרויקטים, מבני מגורים, דיור מוגן, מבני תעשייה, מסחר ומשרדים. החברה מקימה כיום למעלה מ – 2,000  יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ. היקף העבודות שביצעה חברת אביסרור משה ובניו עד כה עומד על למעלה ממאות אלפי מ"ר ברחבי הארץ: אילת, באר שבע, גדרה, יבנה, רחובות, ירושלים, מודיעין, ועוד. בנוסף בנתה החברה נכסים מניבים הכוללים מבני תעשייה, מפעלים ומקבצי דיור. 

 

צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}