כמו כן מותקנת בחדר גם טלוויזיה במעגל סגור לכל דירה ודירה המאפשרת צפייה של 24 שעות בילדים המשחקים במקום.

 

יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק של בחברה: הביקושים הרבים מאוכלוסייה צעירה באזור לדירות 4 חדרים, הביאה לסיום מכירתם של דירות אלו בפרויקט, בשלב זה אנו בעיצומו של שיווק דירת 5 חדרים, דירת גן ופנטהאוזים.

המדובר בפרויקט ייחודי ומפואר הממוקם בשכונת "נווה זאב" בדרום העיר באר שבע אותו מקימה ובונה חברת אביסרור משה ובניו. "נווה זאב" הינה שכונה צעירה שמחירי הדירות בה עדיין אטרקטיביים מאוד, שכונה בה הפיתוח הסביבתי מושקע, נגישה לצירי התנועה המרכזיים אשר מושכת משפחות צעירות וזוגות שזו להם רכישת דירתם הראשונה.

 

{loadposition google02}

 

הפרויקט כולל בתוכו 3 מבנים, בני 9 קומות כל אחד הבנויים בטכנולוגיות בנייה מהמתקדמות בעולם ובחיפויי אבן משולב טיח צבעוני, סך הכל 108 יחידות דיור בתמהיל מגוון:  4, 4.5, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

 

הוא מציע לרוכשים סטנדרט בנייה גבוה במיוחד: ריצוף גרניט פורצלן 60 X 60, מטבח יוקרתי, דלתות פנים מעוצבות, לובי מעוצב, וה"דובדבן" של הפרויקט במיוחד לאור המצב הביטחוני באזור הינו חדר משחקים מאובזר הכולל את כל כללי הבטיחות הנדרשים למשחקי ילדים הכולל גם טלוויזיה במעגל סגור לכל דירה ודירה המאפשר צפייה של 24 שעות בילדים המשחקים במקום.

 

מהחברה מוסרים כי הביקושים הרבים לדירות 4 חדרים שנמכרו במחירים של החל מ – 890 אלף שקל, בקרב הזוגות הצעירים הביאו למכירת כלל דירות אלו בפרויקט, ומציינים כי בשלב זה של שיווק הפרויקט נותרו למכירה דירת 5 חדרים בשטח של כ – 123 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ – 12 מ"ר, במחיר של 1.050 שקל , דירת גן 4 חדרים, עם גינה בשטח של כ – 50 מ"ר, במחיר של 1.020 מיליון שקל ו – 2 פנטהאוזים בני 5 חדרים, בשטח של כ – 117 מ"ר עם מרפסות בשטח כולל של כ – 95 מ"ר במחיר של 1.650 מיליון שקל.

 

אביסרור מציין, כי אכלוס הפרויקט החל ובתוך כך אוכלס הבניין הראשון מתוך 3 הבניינים בפרויקט, כאשר בניית הבניין השני בשלבי סיום והבניין השלישי נמצא בהליכי בנייה מתקדמים.

 

יורם אביסרור מסביר, כי שכונת נווה זאב הוקמה לפני כ – 15 שנה ועדיין נמצאת בשלבי בנייה מתקדמים. השכונה מושכת אליה משפחות צעירות וזוגות צעירים, היא נחשבת לאחת מהשכונות האיכותיות ביותר בעיר וצפויים להבנות בה עוד כ – 3,000 יחידות דיור על מנת להשלים את בנייתה. אביסרור אומר עוד כי בשלוש השנים האחרונות מחירי הדירות במקום זינקו בכ – 100 אחוז ועדיין היום ניתן לרכוש דירת 4 חדרים חדשה בשכונה בפחות ממיליון שקל. 

 

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 ע"י משה אביסרור המשמש כיום כיו"ר החברה. מנכ"ל החברה אלי אביסרור, סמנכ"ל החברה ג'קי אביסרור, סמנכ"ל השיווק של החברה יורם אביסרור.

 

זו חברה משכנת ומסווגת סיווג בלתי מוגבל ( ג-5 ), כקבלן רשום לביצוע עבודות ממשלתיות, עבודות תשתית ופיתוח, הבונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל ובהתאם לדרישות תו תקן 9002 ISO , של מכון התקנים הישראלי המבטיח בקרת איכות בתכנון ורמת גימור בסטנדרט בלתי מתפשר. לרשות החברה עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים בארץ. חברת אביסרור משה ובניו פועלת בתחומי היזמות, ניהול וביצוע פרויקטים, מבני מגורים, דיור מוגן, מבני תעשייה, מסחר ומשרדים. החברה מקימה כיום למעלה מ – 2,000  יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ. היקף העבודות שביצעה חברת אביסרור משה ובניו עד כה עומד על למעלה ממאות אלפי מ"ר ברחבי הארץ: אילת, באר שבע, גדרה, יבנה, רחובות, ירושלים, מודיעין, ועוד. בנוסף בנתה החברה נכסים מניבים הכוללים מבני תעשייה, מפעלים ומקבצי דיור. 

 

הדמיה: יחסי ציבור

 

{loadposition google03}