בתי הקפה והמסעדות באזור, כמו כן מקורב למוסדות החינוך, הקהילה ושירותי הבריאות וגובל עם שכונות בקעה והמושבה הגרמנית.

 

הפרויקט כולל בתוכו 20 קוטג'ים, בני 5 חדרים, בעיצוב אדריכלי ייחודי ויוקרתי. הקוטג'ים משתרעים על מגרשים בשטח של בין 330 מ"ר ל – 400 מ"ר כאשר מתוכם 150 מ"ר הינו שטח בנוי.

 

{loadposition google03}

 

יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק בחברה מציין כי הפרויקט מאפשר לרוכשים ליהנות מרמת חיים איכותית בשל מיקומו האסטרטגי של האזור המציע לגרים בו פארק ירוק עם שבילי הליכה, פינות ישיבה, מתקני שעשועים ואזור תצפית לנופו של מדבר יהודה והרי מואב. כמו כן התכנון המסוגנן של הקוטג'ים מעניק הזדמנות ליצירת סביבת חיים אישית לכל בני המשפחה.

 

אביסרור אומר כי נותרו למכירה 6 קוטג'ים ומחירי המכירה יחלו מ – 2.880 מיליון שקל, וכי מחירים אלו מבטאים רמות מחירים סבירים לאזור, "לכן" – מציין אביסרור – " יש לנצל את חלון ההזדמנויות שנוצר כיוון שלהערכתי רמות מחירים אלו יעלו בתקופה הקרובה בעלייה מתונה של כ – 5 אחוז".

 

אביסרור מסביר כי הערכתו זו לעליית מחירי הקוטג'ים נובעת מהאפשרות לאכלוס מיידי של הנכסים בפרויקט אשר יחסוך לרוכשים הפוטנציאלים תשלום שכר דירה שיכול לנוע בין 4,000 שקל

ל – 6,000 שקל, באזור.

 

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 ע"י משה אביסרור המשמש כיום כיו"ר החברה. מנכ"ל החברה אלי אביסרור, סמנכ"ל החברה ג'קי אביסרור, סמנכ"ל השיווק של החברה יורם אביסרור. חברת אביסרור משה ובניו פועלת בתחומי היזמות, ניהול וביצוע פרויקטים, מבני מגורים, דיור מוגן, מבני תעשייה, מסחר ומשרדים. החברה מקימה כיום למעלה מ – 2,000  יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ. היקף העבודות שביצעה חברת אביסרור משה ובניו עד כה עומד על למעלה ממאות אלפי מ"ר ברחבי הארץ: אילת, באר שבע, גדרה, יבנה, רחובות, ירושלים, מודיעין, ועוד. בנוסף בנתה החברה נכסים מניבים הכוללים מבני תעשייה, מפעלים ומקבצי דיור.

 

צילום: יחסי ציבור


{loadposition google02}