התכנית ר"ש 214 ב'1 שיזמה הוועדה המקומית ברמת השרון, בסמוך לרחוב חטיבת אלכסנדרוני קיבלה את כל האישורים בהליכי התכנון, הודות להשקעה רבה של ראש העירייה איציק רוכברגר והגורמים המיקצועיים, הרואים בקידום התכנית יעד חשוב הנמצא בראש סדרי העדיפויות של עיריית רמת השרון.

 

התכנית יצאה לדרך בעקבות הסכמה שהושגה בין עיריית רמת-השרון, נציגי מינהל מקרקעי ישראל ונציגי התעשייה הצבאית. הבנייה לזוגות צעירים, נמצאת בראש סדרי העדיפויות של עיריית רמת השרון.

 

{loadposition google03}

 

מתחילת כהונתו, מממש ראש העיר, איציק רוכברגר את מדיניותו בנושא ופועל בשיתוף כל המערכת לעידוד וקידום יוזמות המיועדות לזוגות צעירים, בני רמת השרון ובעקבות דרישתו מחצית מהדירות יהיו דירות קטנות בשטח שלא יעלה על 85 מ"ר.  

 

ראש העיר רוכברגר דרש וקיבל עדיפות ראשונית בפרויקטים האמורים וכעת, לאחר הסדרת הנושא, הבשיל התהליך שיזרז את הבנייה והצפי ליציאת המכרז: בחודש ינואר הקרוב. העירייה מתכננת להקים סביבה ירוקה במתחם הפרויקט, שתכלול פארק ירוק, עבודות פיתוח ותשתיות ויצירת סביבת מגורים מודרנית.

 

ראש העיר, איציק רוכברגר: "ישנו צורך ממשי לדאוג לצעירים שלנו, כדי שיוכלו לבנות את ביתם בישוב. הנושא נמצא אצלנו בראש סדרי העדיפויות, אנו פועלים בנחישות ובמלוא המרץ לקדם את התכנית והיום אנו אנשי בשורות עם הגדלת מספר יחידות הדיור בפרויקט ל-420 שמחציתן תהינה דירות קטנות וזולות יותר בשוק החופשי, שיתאימו לזוגות הצעירים".

 

{loadposition google02}