המחירון כולל מחירי דירות יד שנייה בכל הארץ ומתייחס לדירות להשכרה ולמכירה. המחירון נותן בידי הרוכשים והמוכרים הפוטנציאליים את הכלים הדרושים להעריך את שווי הנכס בדיוק מירבי.

 

המחירון מסווג בעשרות קטגוריות המאפשרות לאמוד את שווי הדירה על פי הפרמטרים השונים המשפיעים ישירות על ערך הדירה: עיר, שכונה, רחוב, קומה, חזית, עורף, גיל הבניין, מעלית, חנייה, רחוב שקט, רחוב סואן, מס' הדיירים וכדו'. המחירון מתעדכן אחת לחודש ע"י צוות המומחים של קבוצת לוי יצחק.

 

{loadposition google03}

 

כמו-כן מאפשרת האפליקציה לחפש מחירי דירות לרכישה והשכרה על פי תקציב מוגדר. האפליקציה פותחה ע"יKenlo Group, הנחשבת כיום לאחת החברות המובילות בפיתוח אפליקציות לסלולאר, עם התמחות מיוחדת באפליקציות לסביבות אייפון ואנדרואיד.

 

האפליקציה תוצע להורדה חינם מחנות האפליקציות של אפל, החל מהיום.  אפליקציית מחירון הדירות של קבוצת לוי יצחק, הינה צעד נוסף שעושה החברה במטרה להתייצב בחזית הטכנולוגיה בתחום. החברה מפעילה עמוד פייסבוק בו פעילים מאות משתמשים החברים ברשת החברתית, כמו-כן מפעילה החברה מערכת לקבלת מחירי שכירות עדכניים באמצעות מסרונים.

 

לוי יצחק: "בייחוד כיום, בימים שבהם מחאת הדיור עולה על סדר היום הציבורי, ישנה חשיבות רבה להערכה נכונה של שווי הדירות למכירה או השכרה. האפליקציה החדשה שבנינו תסייע למוכרים לתמחר נכון יותר את הנכס שלהם בטרם יציעו אותו למכירה, ולקונים לדעת מהו מחירו הריאלי של הנכס שבו הם מתעניינים, וכל זאת כשכל המידע החיוני הזה מצוי בכף ידם".

 

תמונה: מתוך אפליקציית האייפון צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}