שיכלול 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, ובנוסף כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים ומלונאות. סך הכל יכלול הפרויקט בניה בשטח של כ-100 אלף מ״ר.

היקף ההשקעה בפרויקט כולו הוא כ-700 מיליון שקלים, כאשר את הליווי הפיננסי של הפרויקט מבצעת קרן אקספו של איש העסקים אבי דויטש.

במקביל להשלמת העסקה מדווחת פרי נדל״ן כי כבר בשבוע הקרוב מתוכננת התחלת עבודות הביצוע בפרויקט – כאשר בשלב הראשון יהרסו המבנים הקיימים במקום.

מנכ"ל פרי נדל״ן, ליאור ברדוגו, מסר כי "אנו נרגשים להשלים את העסקה בפרויקט הדגל בפרי נדל״ן, פרויקט שיביא להגדלת היצע הדירות הקטנות ברחובות, ולעירוב שימושים משמעותי ואיכותי. השלמת העסקה מעידה על היכולת הגבוהה שלנו בפרויקטים מורכבים מסוג ׳פרי פלייס׳, ואנחנו מודים למאות הרוכשים וכל השותפים לדרך על האמון הרב שנתנו בנו. אין ספק כי מדובר באיתות משמעותי לשוק הנדל"ן בישראל בכלל ולכל הרוכשים והשותפים לתכנון וביצוע הפרויקט, כי פרי נדל"ן היא אחד השחקנים הבולטים בשוק - יציבה, אמינה ושאפתנית״.peri251217b

בסוף חודש יוני השנה אישרה הוועדה לתכנון ובניה ברחובות פה אחד את התכנון האדריכלי של פרי נדל"ן לפרויקט "פרי פלייס", מה שהוביל לכך שתוך זמן קצר החברה מגיעה לביצוע הפרויקט וקבלת ההיתרים הנדרשים לתחילת ביצוע העבודות.

פרי נדלן החלה לפני מספר חודשים בשיווק פרויקט "פרי פלייס", לאחר מימוש אופציה לרכישת 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל.

הקרקע סמוכה למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קריית המדע ותחנת הרכבת. פרי נדל"ן מתכוונת להקים במסגרת הפרויקט 3 מגדלים בני 24 קומות כל אחד, בהם 750 דירות בגודל של כ-35-42 מ"ר, 2 חדרים בתוספת מרפסת ששטחה כ-7 מ"ר.

בנוסף יכלול הפרויקט קניון בשטח של 12,000 מ״ר, מרכז קונגרסים, משרדים ומלון בן 300 חדרים. סך הבניה בעירוב השימושים מסתכמת בכ-30 אלף מ״ר (מסחר, משרדים ומלונאות) ובסה״כ יכלול הפרויקט 100 אלף מ״ר של בניה.

את חברת פרי נדל״ן ייצגו בעסקה עורכי הדין שמעון מזרחי ואשר רבינוביץ.