הכולל 742 דירות ב-6 מגדלי מגורים בני 30 קומות. בשלב ראשון, ההסכם כולל את בניית המגדל הראשון ובו 129 יח"ד וכן חניון תת קרקעי בהיקף של כ- 20,000 מ"ר. לצדדים אופציה להארכת ההתקשרות להמשך הפרויקט.

חברת BCEG, ששמה המלא Beijing Construction Engineering Group, הינה בבעלות ממשלתית סינית ועוסקת בתחום הבנייה משנת 1953, עבור מגוון רחב של מגזרים כדוגמת: מבני ציבור, משרדים ותעסוקה, מגורים, שדות תעופה, תשתיות ועוד. היקף ההכנסות הכולל של החברה עומד על למעלה מ-15 מיליארד דולר, מתוכם כ- 2 מיליארד דולר ממגזר הבניה למגורים. החברה מעסיקה כיום כ-20 אלף עובדים באופן ישיר ועוד עשרות אלפי עובדים, הפועלים באתרי הבנייה השונים בסין ובכ-30 מדינות נוספות ברחבי העולם, כדוגמת בריטניה, ארה"ב, אוסטרליה, תאילנד ועוד. בין הפרויקטים המרכזיים אותם ביצעה החברה ניתן למנות את כיכר טיין-אן-מן המפורסמת בבייג'ינג. בימים אלו מבצעת החברה פרויקטים כדוגמת: בנין חדש עבור עיריית בייג'ינג, שדה התעופה הגדול בעולם בבייג'ינג בעלות של כ-12 מיליארד דולר, מגדל מגורים בן 72 קומות ובגובה של מעל 300 מ' בבנגקוק בירת תאילנד ועוד.

חברת BCEG הסינית היא אחת מחברות הביצוע הגדולות בעולם ודורגה על ידי המגזין המקצועי ENR, במקום ה- 43 ברשימת 250 חברות הבנייה הגדולות בעולם.

כאמור, החברה תחל פעילותה בארץ, לאחר שנבחרה במכרז ע"י משרדי האוצר והבינוי והשיכון במטרה לעצור את עליית מחירי הדיור בארץ באמצעות הרחבת מאגר חברות הביצוע הגדולות והבאת כח אדם מקצועי מחו"ל על מנת לצמצם את מצוקת כח האדם בענף הבניה. החברה הסינית, תביא עימה לישראל כ"א בהיקף גדול ובהם מנהלים, מהנדסים ועובדים מקצועיים.

לדברי מנכ"ל קרסו נדל"ן, דן פרנס, "בחרנו בחברת BCEG לביצוע פרויקט הדגל שלנו בקרית אונו. החברה הרשימה אותנו ביכולות המקצועיות, באיכות הבניה, בהקפדה על נהלי בטיחות מחמירים ובזמינות של כח אדם מקצועי. אנו מאמינים כי זמינות והיקף כח האדם המקצועי אותו תביא איתה החברה לארץ, יסייעו לקיצור לוחות הזמנים בבניית הפרויקט ולא יושפעו מהבעיות הקיימות בענף כדוגמת מחסור בכ"א, סגר בשטחי יהודה ושומרון, מעבר פועלים בין אתרים וקבלנים וכיוצ"ב. את המו"מ מטעם קרסו הוביל סמנכ"ל ההנדסה רונן לבן, אשר לפני חתימת ההסכם, אף ערך סיור במספר פרוייקטים של החברה ובכללם בפרויקט המגורים בבנגקוק אותו בונה החברה בהתאם לשיטות הבנייה המקובלות בישראל".

בקרסו נדל"ן מבהירים כי המגדלים יבנו על פי כל הסטנדרטים, שיטות הבניה והתקנים הנהוגים בישראל. לדברי דן פרנס, "כל קבלני המשנה והספקים של חומרי הגמר לרבות מטבחים, דלתות, ריצוף, כלים סניטריים ועוד יהיו חברות ישראליות כמקובל בענף ובפרויקטים אחרים שלנו. נוסף על כך, BCEG תקים בישראל סניף שיטפל בין היתר בכל הקשור לתיאום אדריכלי ושינויי דיירים".

החברה אשר סייעה בהקמת ותפעול הסניף הישראלי של BCEG, לרבות קישור לכל הגורמים הרגולטוריים והעסקיים בארץ, היא חברת Initiative Israel שבעליה אלירן דובז'ינסקי, משמש גם כמנכ"ל החברה.

עו"ד רונן אשר, ייצג את החברה הסינית בחתימת ההסכם, קרסו נדל"ן יוצגה ע"י עו"ד נעמה שיף ועו"ד אורלי סמולארז ממשרד עורכי הדין שוב.

הפרויקט ייבנה במתחם חדש ששמו רובע אריאל שרון בקרית אונו. הרובע עתיד לכלול כ- 1,700 יח"ד, שטחי מסחר, תעסוקה ופארקים. רובע אריאל שרון ממוקם מדרום לאוניברסיטת בר אילן ומצפון מערב לשכונת קריניצי החדשה וכפר אז"ר. קרסו נדל"ן תקים את השכונה הגדולה ביותר ברובע החדש, שתכלול כאמור 742 דירות ב-6 מגדלים בני 30 קומות שבמרכזם פארק לרווחת הדיירים.

קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 על ידי משה קרסו. קרסו נדל"ן מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של הקבוצה הכוללת ייזום והקמה של פרויקטים למגורים לרבות פרויקטי התחדשות עירונית, יזום והחזקה של נכסים מניבים לרבות מבני משרדים ותעסוקה ומרכזי קניות שכונתיים.