בין היתר, כיהן כמנכ"ל ענף המחצבות, הבטון והאספלט של Hanson באנגליה, וצבר ניסיון רב שנים בתעשיית המוצרים לבנייה.

בתפקידיו האחרונים כיהן יובל כמנכ"ל קימברלי קלארק בישראל וכיום מכהן כמנכ"ל קימברלי קלארק אוסטרליה וניו זילנד.

ליובל ניסיון רב בקידום תהליכים גלובליים והיכרות מעמיקה עם ניהול ארגונים בינלאומיים דוגמת קימברלי קלארק. בתפקידיו כמנכ"ל, בין בחברת Hanson ובין בקימברלי קלארק, יובל דגים היה אמון על ניהול אלפי עובדים במספר מדינות, ומחזורי מכירות של מיליארדי שקלים.

יובל ניהל בהצלחה שינויים ארגוניים ועסקיים גלובליים והוביל את הטמעתה של חוגלה קימברלי בקבוצת קימברלי קלארק העולמית, תוך יישום והטמעת תרבות ארגונית ועסקית של מצוינות, בסטנדרטים בין לאומיים מובילים.

צוות ההנהלה המנוסה בראשות המנכ"ל הנכנס ימשיך להוביל את קבוצת שיכון ובינוי, לקידום הפעילות ומימוש יעדים אסטרטגיים, בהובלת דירקטוריון הקבוצה, בראשות משה לחמני.

מועד תחילת כהונתו של יובל בשיכון ובינוי טרם נקבע. יובל מתגורר כיום עם משפחתו בסידני, אוסטרליה ובחודשים הקרובים, עם סיום תפקידו כמנכ"ל קימברלי קלארק אוסטרליה וניו זילנד, ישוב עם בני משפחתו להתגורר בישראל.

ירון קריסי, המנכ"ל היוצא עתיד לסיים שמונה שנים בקבוצת שיכון ובינוי, מהן כשנתיים כמנכ"ל הקבוצה. בתקופת כהונתו כמנכ"ל שיכון ובינוי הוביל קריסי את הקבוצה לתוצאות מצוינות תוך התמודדות עם אתגרים משמעותיים.

בין הישגי שיכון ובינוי בתקופת כהונתו בולטים כניסתה של הקבוצה לביצוע פרויקטי ענק דוגמת הרכבת הקלה בתל-אביב, פרויקט אגירה שאובה בגלבוע והפרויקט התרמו-סולארי באשלים. כמו כן, הוביל קריסי תהליכי פיתוח עסקיים בארץ ובחו"ל כדוגמת סגירות פיננסיות משמעותיות וכניסה לביצוע בשני מגה פרויקטים ביבשת אמריקה.

משה לחמני, יו"ר שיכון ובינוי: "אני מברך על החלטת הדירקטוריון למנות את יובל דגים לתפקיד מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי. ליובל ניסיון ניהולי בינלאומי ועסקי מוכח רב שנים ומגוון, הן בתעשייה והן בעולם התשתיות ואני משוכנע שניסיונו ויכולותיו יתרמו להמשך הצמיחה וההתרחבות הבינלאומית של שיכון ובינוי בשנים הבאות. הדירקטוריון מודה למנכ"ל היוצא, ירון קריסי, שימשיך בתפקיד בתקופה הקרובה, על כהונה מוצלחת ועל ביצוע התפקיד באחריות, מקצועיות ותוך השקעה ומחויבות לארגון".