מדובר באחד הפרויקטים האמורים להביא להגדלת היצע הדירות הקטנות המוצעות להשכרה לסטודנטים, הנמצאים במצוקת דיור גדולה באזור השופע במוסדות אקדמאים.

פרי נדל"ן מקבוצת אלדד פרי החלה לשווק את הבניין השלישי והאחרון בפרויקט, שבו צפויים להיבנות סך של 750 דירות להשכרה לסטודנטים. פרי פלייס נמצא על קרקע בשטח של 21 דונם בכניסה הצפונית לעיר רחובות, בפינת הרחובות הרצל ודרך אצ"ל, בסמוך למכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות, קרית המדע ולתחנת הרכבת.

במסגרת השיווק של הבניין השלישי מציעה פרי נדל״ן לרוכשי הדירות בפרויקט ״ראש שקט״ של שנה בו מובטח להם לקבל בפרויקט שכ״ד חודשי על פי המחירים הריאליים באיזור. שכר הדירה שיקבלו הרוכשים למשך שנה יעניק להם תשואה שנתית המוערכת בשיעור של כ-6%.
מגורי הסטודנטים בפרויקט "פרי פלייס" הם של 2 חדרים בגודל של כ-35-42 מ"ר לכל יח״ד, בתוספת מרפסת של כ- 7 מ"ר, בכ-3 מגדלים בני 24 קומות.

המחירים של הדירות סטודנטים בפרויקט הם החל מ-670 אלף שקל, כאשר ההון העצמי הנדרש להשקעה הוא כ-320 אלף שקל בלבד. בנוסף לדירות הסטודנטים יכלול הפרויקט קניון בשטח של 7,500 מ״ר, מרכז קונגרסים ומלון בן 230 חדרים.

ליאור ברדוגו, מנכ"ל פרי נדל"ן, מציין כי "אנו שמחים על אישור הוועדה, ומקווים להגיע להיתר בניית המרתפים בתוך זמן קצר של מספר שבועות. מדובר במתחם שיפוך להיות אייקון בעיר רחובות, ושיביא בשורה הן למשקיעים והן לסטודנטים הלומדים בעיר. פרויקט פרי פלייס ברחובות נותן מענה לאלפי הסטודנטים המגיעים לרחובות, ומחפשים פתרונות מגורים נוחים להשכרה. בשנים האחרונות מרבית הדירות החדשות שנבנות בישראל הן דירות 4, 5 ו-6 חדרים וזיהינו את הצורך ביחידות קטנות לרכישה או להשכרה. רחובות היא עיר עם מספר מוסדות אקדמאיים בולטים היוצרים ביקושים גבוהים לדיור מצד קהל של צעירים וסטודנטים. ידם של אותם סטודנטים אינה משגת לקנות דירות 4 חדרים חדשות בעיר ולכן נוצר ביקוש אדיר למעונות״.