80 אחוז מהמעליות בישראל מותקנות בבנייני מגורים ו-20 אחוז בבתי מלון, בנייני משרדים, קניונים ובתי עסק.

חברת לדיקו, נציגת חברת Bocsh בישראל, נבחרה לנציגה הרשמית והבלעדית של יונדאי מעליות (HYUNDAI ELEVATOR) בישראל. בחברה מעריכים כי הפעילות של לדיקו ליפט בישראל צפויה להגיע לסכום של 170 מיליון שקל תוך שלוש שנים. 

בחברה מציינים שפעילותה של יונדאי מעליות משלבת מערכות חכמות להתייעלות אנרגטית אשר יוצרות חיסכון משמעותי, באמצעות החזר של עד כ- 60 אחוז מצריכת האנרגיה של תפעול המעליות לטובת צריכת החשמל השוטפת של המבנה ובכך תורמת לאיכות הסביבה.

היקף הפעילות העולמית של יונדאי מעליות נאמד ב-1.5 מיליארד דולר בשנה ופעילותה מתמקדת בתחום המעליות, הדרגנועים והמסועים, למבני מגורים, למגדלי משרדים, לבתי מלון, ומבנים מסחריים. בנוסף יונדאי מייצרת מחסנים וחניונים אוטומטיים-בתחום זה היא מציעה פתרונות מתקדמים מאד לצד ניסיון בינלאומי מרשים.

ליונדאי מעליות מגדל הניסוי הגבוה ביותר בעולם, המיתמר לגובה של 205 מטרים ומאפשר בדיקות מהימנות של בקרת מהירות, לחץ, טלטלות, רעשים, בטיחות המעלית על כל חלקיה ורכיביה באמצעות הדמיה של נסיעה במהירות שיא. מתקן זה מסייע לחברה בפיתוח מעליות מהירות המותאמות למבנים גבוהים. יונדאי היא היחידה שפיתחה את המעלית המהירה בעולם - 18 מטרים לשנייה.

על פי הערכות, בישראל מותקנות כיום כ-80 אלף מעליות ובכל שנה מתווספות כ- 3000 מעליות חדשות. 80 אחוז מהמעליות בישראל מותקנות בבנייני מגורים ו-20 אחוז בבתי מלון, בנייני משרדים, קניונים ובתי עסק. 

הענף המקומי נשלט על ידי מספר חברות גדולות הפועלות כיצרניות או כנציגות של חברות בינלאומיות, בהן: ישראליפט, אלקטרה, לדיקו, שינדלר נחושתן ואינטר-אפ, שכל אחת מהן מספקת באופן בלעדי את שירות התיקונים ליצרנית שהיא משווקת. המחזור השנתי של הענף מוערך ב–1.5–2 מיליארד שקל.

לדיקו ליפט הינה חטיבה בתוך חברת לדיקו – בעלת וותק וניסיון של 50 שנה בשרות ובתמיכה במוצרים איכותיים וטכנולוגיים.