החברות עמרם אברהם ואפי קפיטל משיקות קולקציית פנטהאוזים בפרויקט AQUA (אקווה), הממוקם בשכונת עין הים במערב חדרה. מדובר ב- 21 פנטהאוזים, בני 5 ו- 6 חדרים, ב-8 מגדלים. בין הפנטהאוזים המוצעים למכירה: פנטהאוז בן 6 חדרים, בקו ראשון לים, המשתרע על פני 193 מ"ר וכולל מרפסות וקומת גג בשטח כולל של 185 מ"ר וכן בריכה בקומת הגג בשטח של 22 מ"ר, במחיר של 4.5 מיליון שקל.

פנטהאוז דופלקס בקומות ה- 15-16 בבניין אקווה 3, הכולל 6 חדרים, ששטחו 130 מ"ר, עם מרפסות בשטח כולל של 115 מ"ר, במחיר של 2.1 מיליון שקל. פנטהאוז בבניין אקווה 4 בקומה 24, הכולל 6 חדרים, ששטחו 200 מ"ר עם מרפסת של 60 מ"ר במחיר של 2.98 מליון שקל.

לדברי ערן ברק, סמנכ"ל השיווק של חברת עמרם אברהם: בניית הפרויקט נמצאת כעת בשלבים מתקדמים למדי, בניין ראשון מאוכלס, שני בניינים נוספים יאוכלסו באוגוסט הקרוב. כחלק מהאבולוציה הטבעית של השכונה, הרוכשים בתחילת דרכו של הפרויקט היו בעיקר זוגות צעירים, ואילו בשנה האחרונה אנחנו מרגישים ביקושים גבוהים מצד משפרי דיור מאזור השרון והמרכז. דירות הפרימיום מושכות באופן טבעי משפרי דיור, שמוכנים לשלם מחיר גבוה יותר לדירה מיוחדת בעלת שטחים מרווחים, עם מרפסות ענקיות והכי חשוב – מול הים הפתוח. בפעמים רבות, מדובר במצמצמי דיור שעוברים מוילה רחבת ידיים ומחפשים דירה ייחודית, שבה יוכלו לשמר את רמת החיים הגבוהה שלה הם רגילים".

ברק מוסיף כי "מעבר למפרט הטכני הגבוה שכוללים הפנטהאוזים, אחד היתרונות הבולטים שאנו יכולים להציע לרוכשים הוא הנוף הפתוח לים ולשמורת הטבע הסמוכה. אין כמעט בנייה של דירות חדשות בשכונות הצמודות לים , ואין ספק שעין הים ייחודית בכך וזה סוד הקסם שלה. במחיר של פנטהאוז בפרויקט אפשר לקנות דירת 5 חדרים סטנדרטית בפרויקט חדש בנתניה".

לאחרונה השיקו החברות שני מגדלים חדשים בקומפלקס המגורים אקווה, אשר זכו לשם אקווה view, וכוללים 130 יח"ד בצמד מגדלים זהים בני 16 קומות כל אחד. את המגדלים תכנן משרד האדריכלים של לאה רובננקו ועל עיצוב הפנים הופקד המעצב הנודע דניאל חסון. תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות 4 ו- 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. מחירה של דירה 4 חדרים בשטח 106 מ"ר עם מרפסת בשטח 14 מ"ר ומחסן צמוד לדירה הינו החל מ- 1.29 מיליון שקל. מחירה של דירת 5 חדרים בשטח 123 מ"ר עם מרפסת בשטח 18 מ"ר ומחסן צמוד לדירה הינו החל מ- 1.425 מיליון שקל.