חברת אאורה ישראל מציעה עסקת טרייד-אין לדירה בפרויקט היוקרתי "MARIS" בנתניה. החברה מאפשרת ללקוחותיה, משפרי הדיור, לקנות דירה בפרויקט בידיעה כי אם לא יצליחו למכור את דירתם הנוכחית עד מועד האכלוס, החברה תקנה מהם את הדירה או תבטל את החוזה ותחזיר להם את מלוא כספם בחזרה. כמו כן, החברה מעניקה לרוכשי הדירות בפרויקט את האפשרות לשלם בעת חתימת החוזה 20 אחוז מעלות הדירה ואת היתרה במועד האכלוס.

לדברי עו"ד יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל חברת אאורה ישראל: "זיהינו כי מרבית הרוכשים בפרויקט הינם משפרי דיור מנתניה והסביבה, משפחות שרוצות לשדרג את רמת החיים שלהן או בעלי בתים צמודי קרקע שרוצים לעבור לדירה מפוארת במגדל. הבנו שאנשים חוששים ממצב בו לא יצליחו למכור את דירתם הנוכחית, לקראת הכניסה לדירתם החדשה בעוד כשנתיים. לכן, החלטנו להעניק רשת ביטחון המאפשרת להם לקנות דירה חדשה בפרויקט בראש שקט, ובלי דאגות, בידיעה שאם לא יצליחו למכור את דירתם הנוכחית, אנחנו נקנה אותה מהם".

פרויקט "MARIS" של קבוצת אאורה ישראל, כולל 104 יחידות דיור במגדל יוקרה מפואר בן 29 קומות ובו דירות בנות 4-6 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים. הפרויקט ממוקם מול חוף הים הדרומי של נתניה, בסמוך לשמורת האירוסים. הדירות במגדל תוכננו במפרט טכני עשיר, והן ישקיפו לנוף פתוח לים. במגדל תוכנן לובי מפואר בגובה שתי קומות הכולל עמדת שומר בכניסה, חדר כושר וספא ומועדון דיירים לשימוש דיירי המגדל. מתחילת השיווק שהחל לפני חצי שנה, נמכרו 46 יח"ד.

מועד האכלוס צפוי לעוד כשנתיים.

בין הדירות שמוצעות למכירה
• דירת 4 חדרים, בקומה ה-12, בשטח של 114 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, מוצעת למכירה בהחל מ- 1.79 מיליון שקל.
• דירת 5 חדרים, בקומה ה-1, בשטח של 140 מ"ר + 12 מ"ר מרפסת, מוצעת למכירה בהחל מ- 1.87 מיליון שקל.
• פנטהאוז בן 6 חדרים, בקומה ה-28, בשטח של 163 מ"ר + 125 מ"ר מרפסת, מוצע למכירה בהחל מ- 5.15 מיליון שקל.

קבוצת אאורה ישראל הינה קבוצה יזמית בתחום הבנייה למגורים בישראל בבעלותו של עו"ד יעקב אטרקצ'י. הקבוצה מקימה למעלה מ- 2,500 יחידות דיור, בין היתר בערים תל אביב, יהוד-מונוסון, רמת השרון, רמת גן, מצליח, פרדס חנה, קריית אונו, בת ים, חולון, נתניה, נס ציונה, אילת ועוד.