לדברי שמחוני חדד, בעלים ומנכ"ל חברת יורו ישראל, הבונה את פרויקט הקוטג'ים יורו פאלאס בנתיבות "רכבת ישראל הפכה בשנים האחרונות לכלי תחבורה פופולארי ביותר. פתיחת התחנה החדשה, ענתה על צורך קיומי של תושבי שדרות, נתיבות והאזור, לשם חיבור מהיר ויעיל עם אזור מרכז הארץ. אין ספק כי בשנים האחרונות בשל ההתפתחות המואצת של הרכבת והקמת תחנות חדשות, ניתן לראות כי בישובים בהם עוברת ופועלת הרכבת יש גידול עקבי בביקושים, ובעקבותיהם גם עליה במחירי הנדל"ן".

עוד מוסיף חדד כי "החלום הישראלי על קוטג' עם גינה פרטית, יכול להתגשם בנתיבות, המציעה בית צמוד קרקע במחיר דירת 2 חדרים בתל אביב, או דירת 4 חדרים במודיעין או בירושלים. למשל, בפרויקט שלנו, מחיר קוטג' בן 6 חדרים הוא החל מ-1.45 מיליון שקל. עם פתיחת תחנת הרכבת בשדרות, הנמצאת במרחק נסיעה של כחמש דקות בלבד מנתיבות, ניתן להמשיך ולעבוד במרכז, לחסוך את הפקקים ולהגיע בנוחות ובקלות בתוך כ-60 דקות ואפילו לעבוד ברכבת, במהלך הנסיעה. זאת, נוסף על ההזדמנות להרוויח יותר נטו במשכורת, דווקא בתקופה של אי וודאות כלכלית, בשל הטבת המס בגובה 12% הניתנת לתושבי נתיבות. כמו כן, בעיר יש חיי תרבות עשירים, הכוללים מועדונים ופאבים, אולם תיאטרון, וכן שני מרכזי קניות, מוסדות חינוך לציבור החילוני, הדתי והמסורתי וכן היא ממוקמת בקרבת אוניברסיטת בן גוריון, מכללת ספיר, מכללת אשקלון ומקומות תעסוקה, דוגמת פארק התעשיה נ.ע.מ ועוד".

פרויקט יורו פאלאס מוקם בימים אלה בשכונת מערב נתיבות החדשה, ועד כה נמכר שליש ממנו, בהיקף 11.15 מיליון שקל. מדובר בפרויקט צמודי קרקע, הכולל 24 קוטג'ים בני 5 ו-6 חדרים בשני מפלסים, עם 2 חניות צמודות ומחסן בגינה, שיוקמו במגרש ששטחו 6,863 מ"ר. הפרויקט נבנה בסטנדרט בנייה עשיר וגבוה הכולל, בין היתר, אסלות סמויות, הכנה למערכת קולנוע ביתית, חשמל תלת פאזי ועוד.