במקביל, החברה מתחילה בתהליכי איתור, גיוס והכשרה של עשרות עובדים (נשים וגברים) מהמגזר החרדי. העובדים שימצאו מתאימים לעבודה בחברה, יעברו תהליך הכשרה מקצועי הכולל קורסים וסדנאות בתחום המכירות והמשכנתאות. עם סיום הקורס יעבדו העובדים החדשים, טלפונית, מול המגזר החרדי ומול המגזר הכללי ויהנו מתנאים נוחים ומשכר גבוה.  בקבוצת AMG מדגישים כי במסגרת פתיחת המחלקה החדשה בוצעו כל ההתאמות הלכתיות הנדרשות עבור עובדים חרדים, לרבות הפרדה מוחלטת בחדרים בין גברים ונשים, הקצאת זמן מוגדר ומסודר לתפילות וכו'

 

{loadposition google03}

 

קבוצת AMG, נוסדה בשנת 2001 במטרה לספק ללקוחותיה פתרונות מתקדמים בתחום הביטוח והייעוץ הפיננסי, תחת קורת גג אחת (One Stop Shop). פעילות הקבוצה מושתתת על המיומנות המקצועית של צוות עובדי החברה המונה עשרות עובדים, ביניהם יועצי ביטוח בריאות וחיים, יועצי משכנתא, מנהלי תיקים, משפטנים, כלכלנים ועוד. בין השאר, צוות החברה מלווה את הלקוח  בכל שלבי נטילת המשכנתא, בונה עבורו את תמהיל המשכנתא המיטבי, בהתאם לפרופיל האישי והפיננסי שלו ודואג להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר מול כל גורמי המימון ובכללם הבנקים וחברות הביטוח. בנוסף, החברה חוסכת ללקוחותיה  זמן יקר ומשאבים ומבצעת עבורך את כל הצדדים הטכניים הכרוכים בקבלת ההלוואה והשגת כל המסמכים והאישורים הנדרשים מהבנקים, ממשרדי הטאבו, רואה החשבון וכל גורם רלוונטי אחר.

 

"הציבור החרדי נמנה על המגזרים שנפגעו בצורה הקשה ביותר ממשבר הדיור". אומר עמית קמינסקי, מנכ"ל AMG משכנתאות. "מצוקת הדיור החריפה במגזר החרדי והעלייה וכתוצאה מכך העלייה המתמדת במחירים גורם לזוגות החרדים ליטול משכנתאות בהיקפים ההולכים וגדלים. בדומה לציבור הכללי, התאמת משכנתא נכונה לצרכיו האישיים של כל לווה, השגת התנאים המיטביים וכן מחזור משכנתאות ישנות עשויים לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלום". לדבריו, לאור השינויים שכפה בנק ישראל, בחודשים האחרונים אנו עדים ליותר ויותר זוגות מהמגזר החרדי שמבקשים לנצל את המצב על מנת לחסוך בתשלומים החודשיים. מסיבה זו, החברה החליטה לפתוח מחלקה ייחודית המתמחה בצרכיו הספציפיים של נוטלי המשכנתאות במגזר החרדי ואשר תאפשר להם לקבל שירות, דווקא מיועצים מקרב המגזר החרדי, המזדהים ומכירים את אותם צרכים.

 

לדברי אפי עבדיאן, מנהל מכירות הביטוח בקבוצת AMG, "בפתיחת המחלקה החדשה, החברה שמה דגש מיוחד על הצרכים הייחודיים של עובדים מהמגזר החרדי  ובכלל זה שמירה מוקפדת על דרישות הצניעות.  בצוותי העבודה תתקיים הפרדה מוחלטת בין גברים ונשים כאשר כל קבוצה תעבוד בחדר נפרד. בנוסף, תנאי העבודה יותאמו לעובדים חרדים ויכללו הפסקות מוסדרות לתפילות, תנאים מיוחדים לאמהות וכדומה. בנוסף, העבודה השוטפת נעשית טלפונית כך שאין בעיה של "איסור נגיעה". למעשה זוהי המשרה המיטבית לאנשי המגזר החרדי המעוניינים להשתלב בשוק העבודה, ללמוד מקצוע ולזכות בתנאים מעולים ומשכר גבוה".

 

בתמונה: עמית קמינסקי צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}