עד כה מעל 40 אחוז משטחי המסחר בקניון באר יעקב הושכרו כאשר קבוצת יצחקי גיבשה בחודשים האחרונים שלושה לקוחות עוגן שחתמו על חוזי שכירות. מלבד בנק דיסקונט, שופרסל תשכור למעלה מ- 1,300 מ"ר וסופר פארם תפתח סניף שני שישתרע על פני כ-540 מ"ר.

קניון באר יעקב מוקם בשכונת פארק המושבה (השדרה המרכזית), בהשקעה של כ- 150 מיליון שקל. הקניון מתוכנן כקניון משולב - פתוח ומקורה, אשר ייבנה על שטח של כ- 6.5 דונם ויכלול כ-9,000 מ"ר של שטחי מסחר מרפאות ומשרדים ו- 15,000 מ"ר נוספים של חניונים. על התכנון מופקדים משרד אדריכלים ויינברג שמיר, המתמחה בתכנון ועיצוב קניונים בארץ ובעולם, וכן משרד כהנא אדריכלים. הקניון נבנה בסמוך לפארק ירוק ורחב ידיים, והוא יכלול קומת קרקע ושתי קומות מסחר נוספות, עם חניה תת-קרקעית ובה כ- 350 מקומות חניה.

לדברי רוני טננבאום, סמנכ"לית שיווק בקבוצת יצחקי, "קניון הממוקם במרכז העיר צריך לתת לתושבים מענה לצרכים הבסיסיים שלהם בתחום הפיננסי ובתחום הקמעונאות בנוסף לחנויות אופנה, בילוי ופנאי. כך אנחנו פועלים בכל הקשור לתמהיל החנויות בקניון החדש שישרת את כלל תושבי באר יעקב בכלל ואת דיירי שכונת "השדרה המרכזית" והשכונה החדשה המוקמת בימים אלה בפרט . מדובר על כוח קנייה של למעלה מ- 9,000 בתי אב, היינו כ- 50 אלף איש."

קבוצת יצחקי בונה בבאר יעקב מזה מעל ל 100 שנים. כעת בונה החברה את פרויקט 2B פרוייקט מגורים יוקרתי עם מחירים אטרקטיביים ביחס למחירי דירות במרכז הארץ בשכונת השדרה המרכזית, בסמוך לקניון. השכונה כוללת בעיקר אוכלוסיה צעירה, היא מאופיינת בבנייה של רבי קומות המשולבים בפארקים ירוקים ומטופחים. בשכונה גני ילדים ובית ספר וכן כל השירותים הקהילתיים כמו קופת חולים, רשתות מזון ועוד. השכונה נהנית מנגישות גבוהה וסמוכה, בין היתר, ליציאה לכביש 431.