הסניף החדש של FLY FOOTמשתרע על שטח של כ-50 מ"ר וממוקם בשדרת חנויות האופנה של הקניון. הרשת תשלם 50 דולר למ"ר. במסגרת החוזה שתחתם ל 3 שנים.

רשת FLY FOOT מבוססת על השילוב בין נוחות, בריאות ואופנתיות. הרשת מתמחה בהתאמה מושלמת ומלאה לצרכיו וטעמו של הקהל הישראלי. מותג FLY FOOT מתחייב להביא את הטרנדים המובילים בזירת האופנה העולמית במחירים סבירים לצרכן, הרשת פונה לאוכלוסיה רחבה ומגוונת ומתמחה בסיפוק שירות לקוחות טוטאלי.

לדברי גילה הראל, מנהלת השיווק קניון לב אשדוד: "כניסתו של מותג FLY FOOT לתמהיל החנויות מחזק את מעמדו של הקניון באזור אשדוד והסביבה, מקדם את גיוון החנויות בתחום האופנה ונותן מענה לצרכי ציבור הלקוחות שלנו המקפיד על שילוב של אופנה ונוחות".

קניון לב אשדוד, מקבוצת קניוני מליסרון, מציע למבקרים ריכוז של רשתות אופנה מובילות ומותגים ידועים בארץ. הקניון הוקם בשנת 1994 והינו הוותיק ביותר מארבעת הקניונים בעיר. הוא ממוקם ברובע ה' באשדוד, ומשתרע על פני שלוש קומות, שטח הקניון כ-30,000 מ"ר והוא מונה כ- 150 בתי עסק ממגוון תחומים רחב; המשביר לצרכן, מגה בעיר, ניו פארם, פוקס, גולף, רנואר, הוניגמן, זברה, גולברי, ג'אמפ, סטימצקי, קרביץ, תמנון, אינטימה, הפנינג, הלב הכחול, קפה ארומה, קפה גרג, מקדונלדס, בורגראנץ', משחקיית פעלטון, מתחם החלקה על הקרח ועוד

{loadposition google02}