העסקה בוצעה באמצעות חברת פרומול, המשווקת את הנכסים להשכרה בקניון. מחברת יצחקי נמסר כי אכלוס הקניון צפוי בעוד שנתיים, אז גם ייפתחו החנויות לקהל הרחב. 

קבוצת יצחקי תבנה את הקניון הראשון בבאר יעקב, בשכונת פארק המושבה (השדרה המרכזית), בהשקעה של כ- 150 מיליון שקל. הקניון מתוכנן כקניון משולב - פתוח ומקורה, אשר ייבנה על שטח של כ- 6.5 דונם ויכלול כ-9,000 מ"ר של שטחי מסחר ו- 15,000 מ"ר נוספים של חניונים. על התכנון מופקדים משרד אדריכלים ויינברג שמיר, המתמחה בתכנון ועיצוב קניונים בארץ ובעולם, וכן משרד כהנא אדריכלים. הקניון נבנה בסמוך לפארק ירוק ורחב ידיים, והוא יכלול שתי קומת קרקע וקומה מסחרית נוספת, עם חניה תת-קרקעית ובה כ- 350 מקומות חניה. עוד נמסר, כי באחרונה התקבל היתר בנייה לקניון והבנייה נמצאת כעת בשלב הדיפון והחפירה. הקניון צפוי להתאכלס בעוד כשנתיים.

מהחברה נמסר כי היא נמצאת בשלבי טיוטות הסכמים נוספים עם שוכרים נוספים, ביניהם רשת סופרמרקט גדולה, חברות אופנה מובילות, בתי קפה, קופת חולים, בנקים ועוד. לדברי רוני טננבאום, סמנכ"לית שיווק בקבוצת יצחקי, "באר יעקב נמצאת בתנופת פיתוח אדירה ובשנים הקרובות יוקמו ביישוב אלפי יח"ד. מיקומו של הקניון בשכונת פארק המושבה שבליבו של היישוב ובקרבת השכונה החדשה, יהפוך אותו למרכז אטרקטיבי עם כוח קנייה של כ- 50,000 אלף תושבים. ההחלטה לבנות קניון בבאר יעקב הגיעה לאחר שסקרים שעשינו בקרב תושבי היישוב הראו כי יש צורך במרכז קניות ובילויים בבאר יעקב והקניון צפוי להעלות את הביקושים לדירות בשכונה"

קבוצת יצחקי בונה בבאר יעקב מזה 8 שנים. כעת בונה החברה את פרויקט 2B בשכונת השדרה המרכזית, בסמוך לקניון. השכונה כוללת בעיקר אוכלוסיה צעירה, היא מאופיינת בבנייה של רבי קומות המשולבים בפארקים ירוקים ומטופחים. בשכונה גני ילדים ובית ספר וכן כל השירותים הקהילתיים כמו קופת חולים, רשתות מזון ועוד. השכונה נהנית מנגישות גבוהה וסמוכה ליציאה לכביש 431.

{loadposition google02}