מתחם Delos Spa & Restaurant בהרצליה – צפוי להיפתח ב-1 לאוגוסט 2012, במתחם שממוקם במרינה וילאג' – ברח' יורדי ים 1 הרצליה, (לשעבר ספא ג'ניס רוז) כולל שטח של 450 מ"ר עבור הספא ועוד 200 מ"ר לשטחי החוץ.

בעיצוב המתחם שומרת הרשת על זהות עיצובית, בדומה למתחם הספא הקיים בנתניה, המציג חללי ספא יוקרתיים בגווני לבן , שמנת, קפוצ'ינו ואפורים, שילוב אלמנטים מהטבע, ואבזור ספא מלא - כולל חדרי סאונה יבשה ורטוב, סוויטת מנוחה עם ג'קוזי, שדרת מדיטציה של איים עם מוזיקה מרגיעה להתחברות גוף נפש, גישה לחוף הים, חדרים רטובים עם מקלחת אישית צמודה לטיפולי קרצוף ייחודיים לספא, כולל עטיפת גוף, פילינג גוף, טיפולי איירוודה וחדרי טיפול אינטימיים.

שני שני, מנהלת ושותפה ברשת Delos Spa & Restaurant בנתניה, מוסרת: "מתחם הספא החדש של רשת דלוס ספא ומסעדה בהרצליה, יאפשר לתושבי האזור, מבקרים, תיירים ואנשי עסקים, ליהנות מקונספט חדשני שמביא בשורה אחרת למתחמי הספא בישראל. בעקבות ההצלחה של מתחם הספא הראשון "פסיפס" באבן יהודה , שזכה להיות מדורג בן 6 בתי הספא הטובים בישראל, החלטנו להרחיב את פעילותנו גם להרצליה, מתוך היכרות עם קהל היעד והרצון להתעדכן בכל החידושים של עולם הספא, כל זאת לצד תפריט בריאותי עשיר, שקורץ לא רק למבקרי הספא – אלא גם לאנשי העסקים שמגיעים לאזור". לדברי שני בשנה הקרובה צפויה הרשת לפתוח סניפים נוספים בזיכרון יעקב, חיפה ותל אביב.

רשת DELOS Spa & Restaurant בנתניה ובהרצליה
נתניה: מלון איילנד, שד' עובד בן עמי 10
הרצליה: רח' יורדי ים 1, במרינה וילאג'
לפרטים נוספים והזמנות: טל' – 073-7968474 (24 שעות)

צילום מיכל קראוס

{loadposition google02}