לאור ההצלחה, נחתמו בימים האחרונים הסכמים עם מספר דיירים חדשים:

סוכנות לנדרובר המנוהלת על ידי קבוצת ירושלים – יצרנית רכבי השטח הטובה בעולם, פתחה אולם תצוגה חדש ב"מגדל החוצבים", המתפרש על כ-209 מ"ר, בחוזה שכירות שנחתם ל- 10 שנים, בעלות של כ- 200 אלפי שקל בשנה (מחיר ממוצע של 79 שקל למ"ר).

גרייט וול מוטורס - חברת הרכב הסינית, אשר הוקמה בשנת 1984 היא כיום חברת רכב רב לאומית גדולה אשר מוכרת את מוצריה במעל 100 מדינות. החברה מעסיקה מעל 38,000 עובדים וקצב הייצור השנתי שלה עומד על כ – 800 אלף רכבים. החברה מייצרת מגוון של מנועים תיבות הילוכים ותיבות העברה בפיתוח עצמאי. גודל אולם התצוגה החדש יתפרש על כ-400 מ"ר, בחוזה שכירות שנחתם ל- 10 שנים, בעלות של כ-384 אלפי שקל בשנה. (מחי רממוצע של 80 שקל למ"ר).

בית הקפה ריקוטה – הצפוי להיפתח בחודש אוגוסט, הינו בית קפה איטלקי המתהדר בבר עשיר ובמיטב המנות מהמטבח האיטלקי. בית הקפה נותן מענה לכל המשפחה, וניתן לקיים בו גם אירועים קטנים. בית הקפה החדש יתפרש על כ- 300 מ"ר, בחוזה שכירות שנחתם ל- 10 שנים, בעלות של כ- 213 אלפי שקל בשנה. (מחיר ממוצע של 59 שקל למ"ר).

חברת אינטל, שהייתה הראשונה שחתמה על הסכם שכירות עם פתיחת "מגדל החוצבים" בינואר 2012, החליטה להרחיב את פעילותה במגדל, ושכרה עוד שתי קומות שלמות. זאת בנוסף ל- 2158 המ"ר שכבר שכרה. שתי הקומות החדשות יתפרשו על 2,360 מ"ר, בעלות של מיליון ו- 642 אלפי שקל בשנה. (מחיר ממוצע של 63 שקל למ"ר).

הדיירים החדשים ב"מגדל החוצבים" מצטרפים לרשימת החברות השוכרות בגן הטכנולוגי בהר חוצבים ביניהן omrix, סימנס, מלם-תים, מחלקת המחשוב של המוסד לביטוח לאומי, מעבדות קופת חולים כללית ועוד. בגן הטכנולוגי בהר חוצבים כ 55,000 מ"ר בשלושה בניינים. במגדל החדש בהר חוצבים "מגדל החוצבים" בנויים 25,000 מ"ר, ב- 19 קומות שבתוכם משולבות 2 קומות למסחר ומסעדנות. למגדל חניון תת קרקעי אשר מכיל מעל 900 מקומות חניה.

אזור התעשייה הר חוצבים מרכז את מיטב תעשיית ההיי טק הישראלית , עובדה ההופכת אותו למתחם ההיי טק הגדול במדינת ישראל. בפארק פועלות חברות מהגדולות והמובילות בשוק הבינלאומי והישראלי כגון: אינטל, טבע, אי.וי אקס, NDS, RAD, אופיר אופטרוניקה, מדינול, Mobileye ועוד. מעבר לחברות הגדולות משמש הפארק כבית גם לחברות היי טק בינוניות וקטנות, סטארט אפים וחממות טכנולוגיות. הר-חוצבים הוקם בתחילת שנות ה-70 כאתר הפיתוח של אזור לתעשיות עתירות ידע וטכנולוגיה בירושלים. הפארק הוקם בשוליה הצפון מערביים של ירושלים ומאז גדל והתפתח לאזור בו קרוב ל- 10,000 מועסקים בחברות הייטק.

צילום יחסי ציבור

{loadposition google02}