הסכם השכירות הינו לתקופה של 10 שנים, ובמסגרתו תשלם סאפיינס לעזריאלי דמי שכירות בסך של כ-7.5 מיליון שקל בשנה, עבור משרדים בגמר מלא, על פי מנגנונים שנקבעו בין הצדדים. סאפיינס עתידה לעבור למשכנה החדש בחולון ביוני 2013. חברת סאפיינס, המתמחה בתחום פתרונות התוכנה לשוק הביטוח העולמי, השלימה לפני מספר חודשים מיזוג עם החברות עידית ו-FIS. בעקבות המיזוג מונה כיום מצבת כוח האדם של החברה כ-750 עובדים מהם 450 בישראל. משרדיה של החברה ממוקמים כיום בפארק המדע ברחובות, בעוד שעידית ו-FIS פועלות ממשרדיהן באזור התעשייה בית דגן ובאיירפורט סיטי, בהתאמה. עתה, לאור השלמת המיזוג מתכוונת סאפיינס לאחד את כל משרדיה בישראל לאתר אחד.

מרכז עזריאלי חולון אשר נבנה בימים אלה, בהשקעה של 650 מיליון שקלים, צפוי לשנות את המפה התעסוקתית בגוש דן, ולהציע מרכז עסקים ייחודי עבור אלפי מועסקים. המרכז משתרע על שטח של 34 דונם באזור העסקים המתפתח של חולון וייבנו בו סה"כ 120,000 מ"ר. מיקומו של המרכז, בסמיכות למחלף חולון מזרח ובמרחק דקות בודדות של נסיעה מתל אביב, מאפשר נגישות מצוינת לעובדים מכל גוש דן. מרכז עזריאלי חולון ייבנה כקמפוס עסקים ויכלול 4 בנייני משרדים המתנשאים לגובה של 13 קומות סביב פארק ירוק, שדרת מסחר, ומעל ארבע קומות חנייה תת קרקעיות עם 2,600 מקומות חנייה.

רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס, אמר היום: "מעבר המשרדים המתוכנן הינו ציון דרך נוסף בדרכה של סאפיינס, ומשקף את התרחבותה ואת צמיחתה העסקית של החברה, וכמובן את החשיבות הרבה שאנו רואים בנוגע לאיכות סביבת העבודה של עובדינו. אנו שמחים על בחירתנו במרכז עזריאלי החדש המוקם בחולון, שאמור להיות אחד המרכזים המודרניים והמובילים בישראל. מעבר החברה למשכן אחד יוסיף נדבך נוסף להשלמת המיזוג ויאפשר לחברה יכולות גבוהות יותר של סינרגיה למיזוג הידע, טכנולוגיה וניסיון האנשים שנצבר בכל אחת מהחברות".

ארנון תורן, מנכ"ל תחום המשרדים וסמנכ"ל השיווק של קבוצת עזריאלי אמר היום: "אנו מברכים על הצטרפותה של חברת סאפיינס למרכז העסקים של קבוצת עזריאלי בחולון, ורואים בשותפות זו תחילתה של מערכת יחסים ארוכת טווח. אנו רואים בשוכרים כדוגמת סאפיינס שוכרים אסטרטגיים לטווח ארוך, ופועלים כדי להמשיך ולאכלס את המרכז בחברות מובילות בתחומן. בחרנו באזור התעסוקה המתפתח בחולון להקמת קמפוס העסקים השני בגודלו בישראל, לאחר מגדלי עזריאלי בתל אביב. אנחנו מתכוונים להביא לחולון את כל הידע והניסיון של קבוצת עזריאלי בניהול מרכזי עסקים ולהטמיע במרכז החדש את הסטנדרטים הגבוהים אותם מכירים לקוחותינו בכל הארץ. אנחנו בטוחים שהמיקום המרכזי יחד עם הנגישות המצוינת יהפכו את מרכז העסקים בחולון לאבן שואבת עבור חברות עתירות ידע. אני מאמין שיחד עם עיריית חולון, אשר חרטה על דגלה להפוך את אזור התעשייה הישן שבמזרח העיר לאזור תעסוקה ובילוי, נבנה את מרכז העסקים המתקדם והמוביל בגוש דן וניצור סביבת בילוי חדשה עבור תושבי האזור."

בנייני המשרדים תוכננו באופן יעיל במיוחד ושטחה של קומת משרדים נפרש על פני 3,000 מ"ר. תכנון זה מאפשר לחברות גדולות להימנע מפיצול על פני מספר קומות והתייעלות בניצול התשתיות לעובדים. שדרת המסחר שווקה למותגים המובילים בתחום המזון וישולבו בה נותני שירותים, סניפי בנק ודואר, חדר כושר ומרכז כנסים. בקבוצת עזריאלי מציינים כי סביבת העבודה במרכז עזריאלי חולון שמה את העובד במרכז וממקסמת את מגוון השירותים המוצעים לו על מנת שיוכל להזדהות עם מקום העבודה ולהפיק ממנו את המרב. בחניון תשולב מערכת להטענת מכוניות חשמליות, ובמקביל הוקצו גם מקומות חנייה ייעודיים לאופניים, כולל מלתחות ומקלחות עבור המשתמשים בהם.

סאפיינס, מקבוצת פורמולה מערכות, הנה ספקית עולמית של פתרונות תוכנה לחברות ביטוח, המאפשרים לחברות להסתגל במהירות לשינויים, תוך הפחתה בהוצאות. החברה הנה בעלת ותק רב בעבודה עם חברות ביטוח בינלאומיות, ממשלות ובנקים. סאפיינס מעסיקה למעלה מ-750 עובדים ומשרתת למעלה מ-100 ארגונים פיננסיים בעולם, תוך שהיא פועלת בצפון אמריקה, אירופה, אסיה וישראל. חברת אינטר ישראל, המייצגת בישראל את חברת הייעוץ הבינלאומית Cushman & Wakefield ליוותה את סאפיינס בתהליך.

צילום: יחסי ציבור

{loadposition google02}