המרכז המסחרי החדש בכפר סבא, מרכז B סנטר, שמוקם על ידי חברת בוני התיכון, במתחם 80 בכפר סבא הירוקה חתם הסכם עם איש העסקים עמיקם בן צבי, לפתיחת סניף לרשת מזון דיסקאונט חדשה שהוא מקים בימים אלו.

חברת שניר המשווקת את הפרויקט, הנמצאת בבעלות ניר שמול, חתמה על חוזה עם הרשת המזון החדשה, במסגרתו תפתח הרשת סניף המשתרע על שטח של כ- 2000 מטר במחיר של-75 שקלים למ"ר, כולל דמי ניהול. הסניף מתוכנן להיפתח בתחילת שנת 2015 והוא יוקם בקומת הפאטיו של המתחם.

הרשת החדשה צפויה להחליף את רשת מגה, אשר ביטלה את תוכניתה להקים סניף במרכז המסחרי. רשת קמעונאית גדולה נוספת שצפויה להיכנס לכפר סבא בחודשים הקרובים היא רמי לוי, שמקימה בימים אלה סניף חדש בסמוך לקניון G באזור התעשיה. 

לדברי ניר שמול: "עד כה נאלצו תושבי השכונה לקבל שירותים מחוץ לשכונה, המרכז החדש מאפשר להם לקיים את כל החיים הציבוריים בתוך השכונה. עם כניסת רשת מזון למתחם הוא הופך לאטרקטיבי ומרכזי".

המרכז של בוני התיכון משתרע על שטח של כ- 7 דונם, כאשר המרכז ישמש ל-8,000 מ"ר למסחר ועוד כ – 4,000 מ"ר למשרדים. עד כה הושכרו שטחים מסחריים במרכז לרשת המסעדות בורגרים, רשת בתי המרקחת ניו-פארם, חנויות הנוחות פינקי, יוגו, חנות התבלינים הבוסתן, רשת בתי הקפה קפה נטו, מכבי שירותי בריאות ועוד.

מרכז נוסף בשכונה הירוקה בכפר סבא צפוי להיפתח, על ידי רמי שבירו. בין החנויות  שצפויות להיפתח בקניון כפר סבא הירוקה של שבירו נמצאות רשת מקדונלד'ס ששכרה כ-200 מ"ר, רשת קפה לנדוור ששכרה כ-170 מ"ר, רשת רולדין ששכרה כ-70 מ"ר, רשת שופרסל ששכרה כ- 5,000 מ"ר, רשת סופר פארם ששכרה 680 מ"ר, אופטיקה הלפרין שכרה 57 מ"ר, צומת ספרים שכרה 65 מ"ר, הבנק הבינלאומי ששכר כ–190 מ"ר, קבוצת Fox ששכרה 1,000 מ"ר לשש חנויות, שירותי בריאות כללית שכרה 1700 מ"ר להקמת מרכז להתפתחות הילד הגדול ביותר באזור כפר סבא, שיכלול מרפאות ילדים, טיפת חלב, מרפאות מומחים, רפואת שיניים וכו'. למעשה ירכז את הפעילות באזור למקום אחד. במקביל, צפויה כללית שירותי בריאות להקים במקום גם מרפאת מבוגרים. בנוסף, נמסר עד כה על פתיחה צפויה של חנויות של קסטרו וסניף של בנק לאומי לצד חנויות נוספות.