חברת שניר, שנמצאת בבעלות ניר שמול, המשווקת את הפרויקט מדווחת כי הרשת שכרה 485 מ"ר ברוטו ל – 10 שנים והתשלום החודשי לא כולל דמי ניהול. שוכרת נוספת במרכז B היא רשת בתי הקפה קפה נט, ששכרה שטח בדמי שכירות הנאמדים על כ- 195 שקל למ"ר. הרשת שכרה שטח של 157 מ"ר ברוטו לתקופה של חמש שנים, לא כולל דמי ניהול. 

המרכז משתרע על שטח של כ-23 דונם בשכונת 80 (השכונה הצפונית), כאשר במרכז יפתחו כ- 8000 מ"ר למסחר ועוד כ-3600 מ"ר למשרדים.

לדברי ניר שמול: "המרכז החדש יהווה דוגמא לחדשנות ויצירתיות בכל הקשור למתחמי מגורים ומשרדים. אם עד כה נאלצו תושבי השכונה לקבל שירותים מחוץ לשכונה, המרכז החדש יאפשר להם לקיים את כל החיים הציבוריים ממש בשכונה. הפרויקט יציע לראשונה מתחמי עסקים קטנים ופינות נטוורקינג, לבעלי מקצועות חופשיים ויספק להם סביבת עבודה עסקית מלאה מבלי שיצטרכו לצאת מהמתחם ומאזור מגוריהם".
 
במקביל, נודע על שוכרים חדשים בקניון כפר סבא שמוקם גם הוא בשכונה הירוקה בכפר סבא, על ידי רמי שבירו. בין השוכרים החדשים בקניון קפה ויולה מגבעתיים שיפתחו סניף מקומי, רשת לה גופרה, קסטרו וגולף. שוכרים אלה מצטרפים לשוכרים נוספים שכבר חתמו הסכמי שכירות בקניון וביניהם צומת ספרים, אופטיקה הלפרין, שירותי בריאות כללית, מקדונלד'ס, קפה לנדוור, FOX, סופר פארם, שופרסל, הבנק הבינלאומי, רולדין ועוד.

קניון כפר סבא צפוי להיפתח בסוף חודש ספטמבר 2014, לקראת החגים.