לאחר שלפני כשלושה שבועות נחתם הסכם בין עיריית גבעת-שמואל והחברה הלאומית לדרכים בדבר הקמת הקיר האקוסטי בכביש גהה- פרויקט משמעותי נוסף לתושבי גבעת שמואל, כחצי שנה לאחר הסרתו של קו המתח העילי. הפרוייקט, בעלות של 3 מיליון שקל במימון החברה הלאומית לדרכים (מע"צ) ייצא לדרך בתקופה הקרובה. בימים הקרובים תצא העירייה למכרז לבחירת קבלן מבצע לאחר שאת עבודות התכנון כבר ביצעה העירייה באמצעות חברת ההנדסה "עשת הנדסה"

ראש העיר יוסי ברודני ברך על ההישג: " אנו ממשיכים במאמצינו ובנחישותנו לבצע שורת פרויקטים המשפרים באופן ניכר את איכות החיים של תושבי העיר. אני שמח לבשר לתושבי שכונת גיורא על הקמת הקיר האקוסטי בתום פעילות רבה ומאומצת מול הגורמים הרלוונטיים.אני רואה חשיבות רבה בהקמת הקיר האקוסטי לרווחתם של התושבים, ומודה לשר התחבורה מר ישראל כץ ולמשרד התחבורה על הסיוע בקידום פרוייקט חשוב ומורכב זה ולמנכ"ל החברה הלאומית לדרכים שי ברס על שיתוף הפעולה למען תושבי העיר".

לאישורו ומימונו של פרויקט זה קדמו שורת פעולות אותן ביצעה העירייה בשנתיים האחרונות מול החברה הלאומית לדרכים ומשרדי הממשלה לרבות הסדרת הפקעות השטחים הרלוונטיים לצורך הקמת הקיר.

צילום עירית גבעת שמואל

{loadposition google02}