הפרויקט הציבורי יכלול בריכות שחיה מבנה ומגרשי ספורט, וישתרע על שטח של כ-20 דונם והיקפו נאמד ב-40 מיליון שקל. מרכז הספורט העירוני, שתוכנן על ידי משרד האדריכלים "וי 5 אדריכלים" יכלול מבנה מרכזי בן שתי קומות על שטח של כ-5,000 מ"ר הכולל בריכה מקורה, ג'קוזי, חדר כושר בשטח של 950 מ"ר, שני אולמות ספורט לחוגים, חדר ספינינג, סטודיו, מלתחות, סאונות, ג'ימבורי, בית קפה, אזור מנהלה ושירות ומרתף מכונות. בנוסף מרכז הספורט יכלול בריכה חיצונית לשחייה ושעשועים ובריכת פעוטות המוצללות במפרשים, מדשאות, מתקני משחק לילדים, שולחנות משחק, מגרש ספורט משולבים ומבנה מלתחות נוסף. חנייה גדולה מתוכננת בחזית הפרויקט לטובת המנויים והמבקרים במתחם.

"החברה הכלכלית לראשון לציון" יזמה ומובילה את הפרויקט והוא תוכנן על ידי האדריכלים מידד גנדלר בשיתוף האדריכלית נורית גבאי ממשרד "וי 5 אדריכלים". ניהול הפרויקט על ידי חברת אייל רוטברט. סיום הפרויקט צפוי לחודש פברואר 2014. 

שיתופית חברה לבניה מהרצליה נוסדה בשנת 1986 על ידי המהנדס דוד נמרודי, המשמש כמנכ"ל החברה. הפעילות של חברת שיתופית כוללת בנייה וביצוע של עשרות פרויקטים גדולים, מורכבים ומפורסמים בתחום התעשייה והמסחר, היי-טק, מבנים ציבוריים, בתי ספר, מרכזי ספורט, מוסדות אקדמיים, מכללות, אוניברסיטאות ומבני מגורים.

„ „פרויקטים שבוצעו על-ידי שיתופית
• הרחבה ושדרוג היכל הספורט "נוקיה" ביד אליהו, תל אביב – פרויקט הדגל של עיריית תל אביב והיכלי הספורט.
• סינמה סיטי, ראשון לציון – זוכה פרס מצוינות הבניה לשנת 2011 הקמת קומפלקס מפואר של 26 אולמות קולנוע חדישים, ממוחשבים ודינמיים בשדרות משה דיין בראשון לציון מערב. כמו כן במתחם חמישה בתי קולנוע VIP , אולם לילדים, הקרנות עלגבי מסך 360 מעלות ואולם סינימקס משוכלל. בקומת הקרקע של המתחם מוקמים מסעדות, חנויות, בתיקפה וברים. הפרויקט בשטח כולל של כ– 50,000 מ"ר.
• מרכז הקונגרסים, מכללת אשקלון – "ספינת הדגל" של המכללה. הפרויקט נבנה כמבנה עשיר בשפתו האדריכלית, ובו שוכנים אולמות קונגרסים,חדרי הרצאות מפוארים ומנזה מהודרת.
• מגדלי אקרשטיין, אזור התעשייה הרצליה, שלב ב' – מגדל מפואר הממוקם במתחם שבין רחוב גלים לרחוב המנופים. המבנה כולל שלוש קומות מרתפים בשטח כולל של 12 אלף מ"ר, שדרת מסחר עם שפע חנויות וקומות משרדים בשטח כולל של 13,000 מ"ר / לאחרונה השלימה שיתופית את הקמתם של מבנה המעבדות במכללת אפקה להנדסה בתל אביב ומתחם הספורט הכולל בריכות שחיה ומתקני ספורט עבור עירית רעננה בשכונת לב הפארק.„

פרויקטים בביצוע
• בית רד תקשורת מחשבים בירושלים
• מיון כירורגי בית החולים ברזילי אשקלון

• מרפאה ברמת אביב ג' – שירותי בריאות כללית

• הפקולטה ללימודי הסביבה ע"ש פורטר אוניברסיטת תל אביב - המבנה מועמד להסמכת תקן ירוק LEED פלטיניום.
• בית ספר צפון מערב העיר בתל אביב - עיריית תל אביב
• מבנה משרדים בירושלים – חברת מגדל הנביאים

הדמיה: שיתופית חברה לבניה

{loadposition google02}