המרכז החדש מותאם לאווירה הפסטורלית של הפארק ויציע חוויה ייחודית לכל המשפחה. החברה לבידור ולבילוי חולון הודיעה על הקמת מרכז פנאי ובילוי בלב פארק פרס. המרכז שיבנה בהשקעה של 70 מיליון שקל (כולל פיתוח), ישתרע על פני 6200 מ"ר ויכלול עשרות בתי עסק וכ-2120 מקומות חנייה למבקרים במרכז ללא תשלום.

עיריית חולון והעומדים בראשה- ראש העיר מוטי ששון ומנכ"לית העירייה חנה הרצמן שמו לעצמם מטרה להפוך את אזור פארק פרס למרכז של פנאי, בילוי, תרבות וספורט. לצורך כך השקיעה העירייה ו-'החברה לבידור ולבילוי חולון', למעלה מ- 300 מיליון שקל, הן בהיכל הספורט, היכל הקרח, מוזיאון הילדים, ימית ספארק המים ושדרוג ופיתוח פארק פרס. מרכז הפנאי והבילוי יציע מיזוג מושלם לבאים לבלות, לקנות ולאכול. לצד חווית הבילוי והקנייה והחוויה הקולינרית, למבקרים תהיה תחושת נינוחות, וזמן איכות בלב הפארק הירוק.


המרכז ימוקם בלב פארק פרס וישלב קונספט מקורי המותאם במיוחד לאווירה המיוחדת של הפארק, המוקף במגוון אטרקציות ומקומות בילוי לכל המשפחה- ימית ספארק המים , מוזיאון הילדים, היכל הקרח, היכל הספורט, ספורטק, ספורטבע, אמפיתיאטרון, אגם סירות שייט ועוד.

המרכז ממוקם על צומת דרכים ונגיש מכל כביש או עורק תנועה ראשי: כביש 4 - ציר תנועה אורכי ראשי, העובר דרך מחלף חולון מזרח; כביש 44 - כביש אורכי, העובר דרך מחלף חולון בחלקה הצפוני של העיר; כביש 431 - כביש רוחבי מהיר בינעירוני, המשמש כדרך פרוורית מהירה בדרום מטרופולין גוש דן; כביש 20 (נתיבי איילון) - ציר תנועה אורכי ראשי, המהווה את חוט השדרה התחבורתי של מטרופולין תל אביב-יפו; כביש 1 - כביש ראשי רוחבי, "כביש ירושלים-תל אביב". על פי התוכניות העתידיות תתאפשר גם היציאה לכביש 4 צפון ובצמוד למרכז תיבנה גם הרכבת הקלה.

זה לא עוד מרכז קניות רגיל. המרכז החדש יציע חווית קנייה ובילוי בתפיסה אחרת וישלב חנויות קונספט ייחודיות לצד מסעדות, בתי קפה, משחקייה, רחבה ואולם אירועים ופעילות, פאבים ועוד. בנוסף, המרכז יציע מגוון פעילויות לכל המשפחה, כגון- הרקדות עממיות על בסיס שבועי קבוע, פעילויות לילדים ומשפחות, פסטיבלים מקומיים, מייצגים, תערוכות, תזמורות, ירידים, סדנאות, הקרנת משחקי ספורט ועוד.


לדברי שמשון חן, מנכ"ל החברה לבידור ולבילוי חולון: "זהו מרכז ייחודי מאד שהושקעה בו מחשבה לא רק מתוך ראייה עסקית אלא גם מתוך ראייה של תכנון הפנאי למשפחה ולילדים. המרכז יהווה מקום בילוי מרכזי בעיר חולון ויכלול תמהיל איכותי של חנויות, מסעדות, ופעילויות בכל ימות השבוע מבוקר עד לילה. אני סבור שהמהפך שחל על פארק פרס יקנה לו מעמד של "סנטרל פארק" העיר חולון, והמרכז החדש שבתוכו יסב הנאה רבה לתושבי העיר ולמבקרים בה, ימנף את האזור כולו וימתג את העיר חולון כמרכז בילוי נגיש ואיכותי לכל המשפחה".

החברה לבידור ולבילוי חולון נוסדה בשנת 1962 והינה חברה בע"מ הנמצאת בבעלות מלאה של עיריית חולון. החברה מנהלת ומפעילה מגוון שירותי תרבות, חברה, בילוי, ספורט ובתי קפה המיועדים לתושבי העיר חולון ולכלל אוכלוסיית הארץ. החברה רווחית ברציפות בשנים האחרונות וכל רווחיה מופנים להקצאת משאבים להשקעה מחודשת לרווחת התושבים. www.reh.co.il

{loadposition google02}