המערכות הסולאריות של חברת Canadian Solar, ידועות ביכולתן להעניק את התמורה הגבוהה ביותר ביחס לעלות, על ידי שילוב בין איכות מוצרים גבוהה למחירים אטרקטיביים שמצליחים להתחרות במחירים ובאיכות של החברות החזקות בתחום- ביניהן Sunpower, Solarworld המערביות ו- Suntech ו-Trina הסיניות. שוויה של חברת Canadian Solar כ-144 מליון דולר ועם נתוני מכירות מדווחים של למעלה מ-1.9 מיליארד דולר בשנה ברחבי העולם.

חדירתה של Canadian Solar באמצעות חברת אינטרדן לישראל תאפשר הוזלה משמעותית של למעלה מ- 4 אחוז בעלויות פרויקטים של התקנת פנלים סולאריים מאיכות דומה ללקוחות עסקיים קטנים כגדולים וללקוחות פרטיים.

התקנת הפנלים הסולאריים של Canadian Solar לעומת הפנלים הקיימים כיום בשוק הישראלי צפויה להביא לחסכון שנע בין 4500 שקל עבור התקנת פנלים בגג של בית פרטי המשתרע על 200 מ"ר, ל- 15 אלף שקל עבור התקנה על גג של רפת/ לול/ אולם ספורט/ בית ספר המשתרע על 600-700 מ"ר ועד להוזלה של כ- 1.5 מליון שקל ליזם, עבור התקנת פנלים בתחנות כוח (שדות סולאריים בינוניים) המשתרעים על 40 דונם ומעלה.

רון נזר, מנכ"ל אינטרדן: "כחברה הוותיקה בישראל בתחום האנרגיה החלופית, אנו שמחים על בחירתנו כנציגות ישראלית לחברת Canadian Solar המובילה עולמית, עם כניסתה לשוק הישראלי המתפתח. חברת Canadian Solar ידועה כיצרנית וותיקה, איכותית ופורצת דרך בתחום המערכות הסולאריות ובכך נוכל להמשיך להעניק ללקוחותינו מוצרים הנמצאים בקדמה הטכנולוגית העולמית במחירים אטרקטיביים.

חברת אינטרדן היא הוותיקה בישראל בתחום האנרגיה החלופית, החברה הוקמה בשנת 1984 ומאז עוסקת בייבוא, תכנון והתקנת מערכות סולאריות לייצור חשמל בישראל. מגוון הספקים של החברה מאפשר לה לבצע התאמה אופטימאלית של המערכת המבוקשת לתנאי הלקוח, למיקום הפיזי ולתנאי האקלים במקום. אינטרדן מספקת את שירותיה ללקוחות פרטיים ועסקיים מתחום ההיי טק, תקשורת, חקלאות ובטחון. החברה פועלת מתוך מחויבות עמוקה וארוכת שנים לסביבה ולחברה. לאתר החברה: www.interdan.com


חברת קנדיין סולאר עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מודולים סולאריים למגוון יישומים מסחריים ותעשייתיים. פעילות החברה כוללת מחקר, פיתוח, ייצור ושיווק מוצרים בשתי קטגוריות עיקריות: מודולים פוטו-וולטים בטווח של 5 עד 300 וולט ומוצרים סולאריים מהונדסים ייחודיים; רכישה, מחזור, עיבוד וייצור גבישי סיליקון במגוון תצורות ולמגוון שימושים מסחריים. מוצרי החברה מיושמים במצברים לרכב, מקור כוח למערכות GPS, נורות LED עבור מטוסים, ספינות וכלי תחבורה ציבורית, תחנות כוח סולאריות ועוד. החברה הוקמה ב-2001 ומרכזה בג'יאנגזו, סין. לאתר החברה: www.canadiansolar.com

 

צילום: יחסי ציבור

 

{loadposition google02}