חימום המים מתבצע באמצעות חיבור היחידה החיצונית של המזגן אל דוד המים. חימום המים בקיץ מתבצע בחינם בזמן פעולת המזגן בקירור ומתאים בעיקר למגדלי מגורים מעל 14 קומות ,בהם לא מותקנים דודי שמש. בחורף פעולת חימום המים יעילה ביותר – ומגיעה עד כפי ארבע לעומת פעולת גוף חימום.

לדברי אבי מאור, מנכ"ל קבוצת חנן מור : שיתוף הפעולה עם תדיראן גרופ והתקנת המזגנים בעלי הפעולה הכפולה, משקפים הלכה למעשה את האג'נדה שקבוצת חנן מור מובילה לחסכון באנרגיה ושמירה על איכות החיים. "בכוונתנו להרחיב את השת"פ ולהתקין את המזגנים הללו גם בפרוייקטים הנוספים של החברה ברחבי הארץ".

לדברי אבי זמיר מנכ"ל תדיראן גרופ: המערכת של תדיראן משלבת שתי מגמות צרכניות מובילות בעולם – קידמה טכנולוגית ושמירה על הסביבה. מזגן זה ממשיך את חזון החברה לייצר מוצרים המשפרים את איכות חייהם האישית והסביבתית של הצרכנים". נוסף למוצרים והפתרונות אותם מציעה תדיראן גרופ ללקוחותיה , החברה משקיעה משאבים רבים למען שמירה על הסביבה ותמשיך להוביל את המודעות לחסכון באנרגיה.

"תדיראן", שהוקמה לפני 46 שנה, פועלת בשוק המזגנים הביתיים והמסחריים, המגלגל על פי הערכות כ-1.2 מיליארד שקל בשנה. החברה היא שחקן מרכזי בשוק זה, שמה הולך לפניה כחברה היחידה שיש ביכולתה לתת פתרונות מערכתיים לכל צורכי מיזוג האוויר, ממערכות מסחריות גדולות באמצעות מזגני Carrier, דרך מערכות מתוחכמות לעסקים בינוניים ובתי מסחר בטכנולוגיית ה-VRF של תדיראן וטושיבה ועד למערכות מיזוג ביתיות.

קבוצת חנן מור הנה יזמית נדל"ן ציבורית עתירת ידע וניסיון מוכח ביזום והקמה של מאות יחידות דיור למגורים ושטחי מסחר בארץ ובעולם. הקבוצה הוקמה בשנת 2004 והונפקה בבורסה בשנת 2006. הקבוצה נהנית מחוסן פיננסי ומדורגת בדרוג BDI ובדאנס 100 החברות המובילות בישראל ובדרוג אות גלובס לאחריות חברתית. הקבוצה קיבלה את אות מעלה 2009 על הוצאת דו"ח אחריות חברתית וקיימות. הקבוצה מובילה כיום את תחום הבנייה הסביבתית ועיצוב חווית המגורים המתקדמת בישראל.

{loadposition google02}