מדובר בבניין באוהאוס מקורי שתוכנן על ידי האדריכל אברהם וולך בשנת 1936, וממוקם בפריים לוקיישן נדיר הצופה למתחם הבימה המחודש.

הדירות המוצעות למכירה יכללו פנטהאוז שייבנה על גבי שתי קומות וישתרע על פני 450 מ''ר, הצופה לשדרות רוטשילד ולמתחם הבימה. עלות הפנטהאוז מוערכת בכ- 80 מיליון שקל. בנוסף, יוצעו למכירה דירה דו מפלסית בשטח של 180 מ"ר, אליה תוצמד חצר פרטית בגודל 138 מ"ר ושתי חניות בעלות של 16 מיליון שקל וכן דירה בקומה שלישית בגודל 102 מ"ר, בעלות של 7.5 מיליון שקל. סטנדרט הבנייה הגבוה משקף עלות התחלתית של 75,000 שקל למ''ר. הפרויקט, שנמצא בשלבים ראשונים של עבודה, צפוי להסתיים בדצמבר 2014.

משפחת וינברג, משחקניות הנדל''ן השורשיות והוותיקות בישראל, היא בעלים ומנהלת של כ-350 נכסים ועתודות קרקע באזור תל אביב והמרכז. הדירות המוצעות למכירה בפרויקט הבית על הבימה שירתו שלושה דורות של בני המשפחה, שתמשיך להחזיק בדירות הנותרות ותנהל את הבניין.

לדברי היזם והבעלים רני וינברג, "שוק דירות היוקרה עובר שינוי. אנחנו מזהים מוכנות של לקוחות לשלם סכומים גבוהים למוצר סופר-איכותי במיקום סופר-ייחודי, שעד היום היו שמורים למגדלים, עבור דירות בבניין בוטיק, שאינן "עוד פרצוף במגדל". הבניין ברחוב רוטשילד 135 שייך לעתודות נדל''ן היסטוריות שהולכות ונעלמות, דבר ההופך אותו לנדל''ן נחשק".