מנתוני החברה עולה כי רוב הדירות נמכרו למשפרי דיור בני 40-50 שהגיעו מרעננה ומהסביבה. המחיר הממוצע של דירה בשני המגדלים היה 2.2 מיליון שקל. מגדלי פלטינום הם המגדלים הראשונים שנבנו בשכונה הירוקה ומגיעים לגובה של 13 ו-14 קומות. למגדלים תכנון ייחודי בצורת שבשבת, המאפשרת לכל דירה פרטיות גם במרפסת. הכניסות לדירות נפרדות, הן כמעט ללא קירות משותפים וכמו כן נקודות החיבור בין הדירות מינימאליות ומתקיימות רק באזורי האמבטיות או המטבחים. מגדלים נוספים בשכונה נבנו על ידי רמי שבירו, כאשר הראשון ביניהם נמצא על סף אכלוס ומגדל שני יאוכלס בעוד כשנה. 

המגדלים של חברת אקו ממוקמים בלב השכונה, צמוד לפארק המרכזי המשתרע על פני 10 דונם. בין הדירות שנותרו למכירה: דירת לופט 6 חדרים, בקומה 13-12, בשטח 160 מ"ר ובנוסף מרפסת בשטח 40 מ"ר במחיר 2.75 מיליון שקל, ודירת מיני פנטהאוז 5 חדרים, בקומה 12, בשטח 133 מ"ר נטו ובנוסף מרפסת בשטח 25 מ"ר, במחיר 2.45 מיליון שקל.

לדברי אבי זיתוני, מבעלי א. זיתוני "עד לפני כמה שנים תושבי השרון ככלל וכפר סבא בפרט לא רצו לרכוש דירה במגדלים. כיום המצב השתנה, שני המגדלים ששיווקנו זכו להצלחה ובעצם הביקושים הרבים גרמו לנו להוציא לשיווק כבר עכשיו את המגדל השלישי".

לדברי זיתוני, תושבי השרון שינו את דעתם על מגורים במגדל ממספר סיבות "המגורים במגדל הפכו בשנים האחרונות לסמל סטאטוס. בגלל התכנון של המגדל, הדיירים יכולים ליהנות מפרטיות כמו בדירת גן ומנוף של כל אזור השרון. בנוסף דיירי המגדלים שלנו מקבלים ערך מוסף גבוה מאד, החל מסטנדרט הבניה ועד המתקנים המשותפים במגדלים".

זיתוני התייחס בדבריו לקומת הלאונג' הייחודית שתהיה בכל מגדל. הלאונג', בעיצוב האדריכל גיל שנהב, ישתרע על פני 300 מ"ר ויכלול חדר הקרנה, משחקיה, חדר כושר עם מקלחות ומועדון דיירים ממוזג שיכלול גם מטבחון. המגדל הראשון צפוי להתאכלס בעוד מספר חודשים והמגדל השני צפוי להתאכלס תוך 12 חודשים.

השכונות הירוקות בכפר סבא החלו להתאכלס בשנתיים האחרונות, במקביל לפיתוחן. בספטמבר נפתח בית ספר ירוק ושני גני ילדים נוספים, וכן הושלמה הקמתו של הפארק המרכזי, הכולל מתקני משחקים, שבילי אופניים, צמחיית נוי וגשרים המקשרים את הפארק לאזורים שונים בשכונה, וזאת מבלי לחצות כבישים.

אתר השכונות הירוקות כפר סבא

{loadposition google02}