בין הדירות שנמכרו: דירת גן בת 5 חדרים, בקומת קרקע, בשטח כ-115 מ"ר, עם גינה בשטח כ-125 מ"ר ו-2 חניות, שנמכרה ב-1.56 מיליון שקל; דירת 5 חדרים, בקומה 2, בשטח כ–110 מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח כ–18 מ"ר וחניה, שנמכרה ב-1.3 מיליון שקל; דירת 5 חדרים, בקומה 3, בשטח כ–106 מ"ר, עם מרפסת שמש בשטח כ-14 מ"ר וחניה, שנמכרה ב-1.26 מיליון שקל. מהקבוצה נמסר כי שלב א' של הפרויקט יתאכלס בעוד כחצי שנה, ואילו השלמת הפרויקט כולו צפויה לראשית 2015.

פרויקט CASA VILLAGE יכלול 78 יחידות דיור בסך הכול, ב-6 בניינים, בני 5 קומות כל אחד (2 דירות בלבד בכל קומה) וב-18 קוטג'ים דו-משפחתיים בני 5 חדרים. הפרויקט, בשטח כ-15 דונם, יוקם על קרקע בבעלות מינהל מקרקעי ישראל. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות בנות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

לדברי יקי אמסלם, מנכ"ל אלמוג כ.ד.א.י, "מצליח עלתה בשנים האחרונות על מפת הנדל"ן, בעיקר הודות לזוגות צעירים רבים שעברו להתגורר בה, והפכו אותה לשכונת מגורים פופולארית ביותר. תרמו לכך גם כביש 431 שקיצר משמעותית את משך ההגעה לתל אביב, העומד על כרבע שעה. עד היום הוקמו במקום למעלה מ-1,000 יחידות דיור, מוסדות חינוך ותרבות, מרכז מסחרי ופארק ענק. בעקבות מכרזים בהם זכו יזמים באחרונה, יתווספו למתחם מאות יחידות דיור נוספות".

אמסלם מוסיף ואומר כי "רוב הבנייה במצליח היא בנייה רוויה, ורק אחוז בודד מהקרקעות מיועד לבניית צמודי קרקע. פעלנו לשינוי התב"ע, וזאת על מנת לאפשר גם לציבור רוכשי הקוטג'ים להתגורר בסביבה פסטורלית ושקטה. בבנייני המגורים הקפדנו לתכנן 2 דירות בקומה בלבד, וזאת לשם שמירה על פרטיות מירבית של הדיירים. חשוב לציין שבחודש האחרון הבחנו בתנועה ערה של משפרי דיור מהשכונה עצמה שמשדרגים את דירתם".

{loadposition google02}